Colliers představil nové vyhledávače volných kancelářských, průmyslových a maloobchodních prostor v České republice

Novou generaci vyhledávačů volných kancelářských, průmyslových a maloobchodních prostor spustila česká pobočka společnosti Colliers, poskytovatel diverzifikovaných profesionálních služeb v oblasti komerčních nemovitostí a správy investic.

Nové vyhledávače dostupné na portálech Officemap.cz, Warehousesmap.cz a Retailmap.cz umožňují hledané nemovitosti filtrovat podle celé řady parametrů, například dle lokality a velikosti, u kanceláří a obchodů také podle ceny či doby pronájmu. Kromě toho přináší i důležité novinky a aktualizované informace o trhu komerčních nemovitostí. Jako jediný vyhledávač v ČR obsahuje kromě dostupných skladových, kancelářských a průmyslových ploch i maloobchodní lokality v Praze v nejexkluzivnějších a nejdražších lokacích.

Portály jsou uživatelsky přívětivé a zákazníky dovedou k cíli rychle a s minimálním počtem kliknutí. Uživatelé s jejich pomocí nezískají jen přehled o všech dostupných prostorech na jednom místě, ale jednotlivé nabídky si mohou i snadno porovnat a získat k nim ucelené informace. Důležitým vodítkem pro uživatele je přehledná mapa se všemi dostupnými nabídkami, kde se již při najetí na konkrétní položku  v náhledu zobrazuje její fotografie a případně i adresa a cena.

Nové verze našich vyhledávačů kancelářských, průmyslových a maloobchodních prostor jsou důležitým prvkem naší strategie zlepšování služeb klientům a zákazníkům tak, abychom jim šetřili čas a nabídli co nejefektivnější nástroj k ziskání informací, které pro své podnikání a rozhodování potřebují,“ říká Tewfik Sabongui, Managing Partner ve společnosti Colliers Czech. Portály zobrazují nabídky z celé republiky, zatímco nejvíce volných kanceláří a obchodů je v Praze, dostupné skladové a průmyslové prostory jsou rozmístěné rovnoměrněji po celé republice s vazbou na velká sídla a dobrou dopravní obslužnost. Aktuálně je ve vyhledávačích volných komerčních prostor Officemap.cz, Warehousesmap.cz a Retailmap.cz téměř 600 sledovaných kancelářských budov, přes 200 skladových areálů po celé České republice a dvě desítky tzv. High Street retailových prostor.