Acer představuje nový Chromebox Mini jako ideální řešení pro digital sinage

V době, kdy se digitální prostředí rychle vyvíjí, hledají podniky stále častěji dynamické, pohotové a interaktivní způsoby, jak navázat kontakt se svým publikem.
Digitální obrazovky a interaktivní kiosky stojí v čele této transformace.
Očekává se, že trh s digital signage zaznamená v příštích několika letech silný růst. V roce 2028 vzroste na 30,56 miliardy dolarů, a to díky vzniku chytrých měst, poptávce po informacích v reálném čase, zaměření na komunikaci se zaměstnanci nebo expanzi v odvětví dopravy a pohostinství.

Společnost Acer reaguje na rostoucí poptávku na trhu s miniaturními počítači, které poskytují flexibilitu, zabezpečení a snadné použití, displeje s vysokým rozlišením a displeje na míru pro výlohy a místa, kde je viditelnost klíčová.

Bezpečná, spolehlivá a cenově výhodná řešení Acer poskytují ucelené ekosystémy navržené tak, aby prostřednictvím integrace podporovaly úsilí o digitální transformaci, takže malé a střední podniky mohou snadno a efektivně komunikovat se svými zákazníky i na dálku.

Acer Chromebox Mini CXM1: jádro systémů digital signage
Pro správu systémů digital sinage navrhla společnost Acer zařízení Acer Chromebox Mini CXM1. Tento mini počítač zvládne až tři obrazové výstupy současně díky portům 2x HDMI 1.4b a 1x USB typu C, které zvyšují univerzálnost různých konfigurací displejů. Jeho kompaktní a elegantní design zajišťuje, že jej lze bez problémů integrovat do jakékoli sestavy digitální reklamy, aniž by působil rušivě, zatímco architektura bez ventilátorů přispívá k tichému
a spolehlivému provozu, který je zásadní pro nepřetržité a nepřerušované používání. Zařízení je také vybaveno nejnovějšími možnostmi připojení, včetně Wi-Fi 6E, BluetoothTM 5.2 a portu Gigabit Ethernet, které poskytují robustní síťový výkon bez kompromisů. Aby bylo možné zařízení Chromebox Mini CXM1 přizpůsobit různým konfiguracím, dodává se s volitelným příslušenstvím, včetně klávesnice a myši Chrome USB a sady pro uchycení VESA, což zaručuje plnou kompatibilitu s jakýmkoli typem LFD displejů a systémů digital signage.

Bezproblémová integrace a správa
Počítač Acer Chromebox Mini CXM1 je vybaven systémem ChromeOS, což z něj dělá univerzální volbou pro celou řadu aplikací, od vysoce frekventovaných showroomu až po interaktivní vzdělávací prostředí. Systém ChromeOS nabízí rychlé nasazení, automatické aktualizace zabezpečení každé 4 týdny a dlouhodobou podporu, která zajišťuje stálou spolehlivost a výkon. Konzole Google Admin v cloudu navíc umožňuje rozsáhlé přizpůsobení
s konfigurovatelnými zásadami pro vzdálenou správu.
Zařízení Chromebox Mini CXM1 lze spárovat s licencí Kiosk & Signage License, která nabízí pokročilé ovládání zabezpečení, zjednodušenou správu a škálovatelné monitorování IT, což z něj činí dokonalý doplněk pro uspokojení stále náročnějších potřeb v oblasti digitální reklamy.

Transformace podniků pomocí pokročilých digitálních řešení
Nový Chromebox Mini CXM1 se připojuje ke stávající řadě digital sinage zařízení Acer, která splňují dynamické potřeby trhu, včetně široké nabídky velkoformátových displejů (LFD). Společnost Acer navrhuje LFD řešení pro nejrůznější podniková prostředí, od LFD displejů
s vysokým rozlišením 4K a pohlcujících, velkých videostěn až po interaktivní tabule
a specializovaná řešení pro výlohy.

Chromebox Mini CXM1 je navržen tak, aby jej bylo možné bez problémů integrovat s jakýmkoli typem obrazovky prostřednictvím montážní sady VESA, a prohlubuje tak závazek společnosti Acer kombinovat špičkové technologie s praktickými aplikacemi a poskytovat podnikům komplexní sadu nástrojů pro působivou reklamu, sdílení informací a interakci se zákazníky.

Kompletní sortiment velkoformátových displejů
Velkoformátové displeje Acer jsou základem každého prostředí s vysokým provozem. Ať už jde o zapojení do maloobchodu, vzdělávání nebo firemní spolupráci, řada displejů Acer je navržena pro konzistentní výkon a poutavou jasnost, aby znovu a znovu zaujala publikum.

Široký sortiment velkoformátových displejů Acer nabízí řešení pro jakékoli potřeby: pro potřeby propagace a nepřetržitého provozu jako řada DV, pro upoutání pozornosti s velkoformátovým displejem 4K řady DV5K series, pro vzdělávací obsah, prezentace a projekty spolupráce, které potřebují dotykové displeje a interaktivní bílé tabule díky DT series, rozsáhlé videostěny pro pohlcující zážitky díky elegantnímu designu s úzkými rámečky pro bezproblémové řetězové instalace s DW series.

Díky robustním nástrojům pro správu a automatickému zabezpečení si displeje Acer udržují špičkový výkon s minimální údržbou, což zákazníkům umožňuje soustředit se na vytváření přesvědčivého obsahu, který zaujme jejich publikum.


Chromebox Mini CXM1 Tech Specs2

Procesor Intel® Celeron™ N series procesor
Operační systém ChromeOS s Enterprise Upgrade
Paměť až 16GB Dual Channel LPDDR4X
Úložiště až 128GB eMMC
Rozměry 161.26 x 119.85 x 33.9 mm ​
Grafika Integrovaná Intel UHD Graphics
Konektivita Gigabit Ethernet

Wi-Fi 6

BluetoothTM 5.2

Vstupy 3x 4K video output – s možností současného zapojení

2x HDMI 1.4b

5 x USB 3.1 Gen 1 type A

1x USB Type C (popora DisplayPort & Power Delivery)

1x Audio Jack (Combo)

Příslušenství (volitelné) VESA držák

Klávesnice

Myš

Certifikace EPEAT® Silver

MIL-STD 810H

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.