Acronis mezi top dodavateli EDR dle reportu Frost & Sullivan Radar

Acronis, globální lídr na trhu řešení kybernetické ochrany, oznámil, že byla ve zprávě Frost & Sullivan Radar Endpoint Security 2023 označena za jednu z top společností v oblasti zabezpečení koncových bodů. Zpráva zmiňuje inovační a růstový potenciál Acronis a důvody, proč by organizace, které chtějí investovat do ochrany svých koncových bodů, měly Acronis seriózně zvážit.

„Budoucnost zabezpečení, zejména pro MSP poskytovatele a jejich sítě, je v integrovaných, vícevrstvých řešeních,“ řekl Gajdar Magdanurov, prezident společnosti Acronis. „Acronis Cyber Cloud spojuje spolehlivou moderní ochranu dat a detekci koncových bodů (EDR) se službami obnovy do jedné platformy. MSP tak mohou nabízet snadnou, efektivní a bezpečnou kybernetickou ochranu. Jsme vděčni společnosti Frost & Sullivan za ocenění našeho řešení, které poskytuje tu nejlepší bezpečnostní platformu poskytovatelům řízených služeb.“

Zpráva Frost Radar podtrhuje vedoucí postavení Acronis v oblasti ochrany koncových bodů (EDR) a prevence ztráty dat (DLP), stejně jako její schopnost poskytovat více integrovaných vrstev zabezpečení v jednom komplexním řešení. Podle společnosti Frost & Sullivan společnost Acronis vyniká v těchto parametrech:

Integrovaný přístup ke kybernetické bezpečnosti: Frost & Sullivan identifikovala poslední vývoj platformy Acronis, která integruje několik vrstev zabezpečení koncových bodů, včetně mechanismů behaviorální detekce založených na umělé inteligenci a strojovém učení, funkcí proti zneužití, filtrování URL, shromažďování forenzních dat a funkcí správy zabezpečení koncových bodů, jako je patch management. Tento integrovaný přístup nabízí poskytovatelům MSP komplexní ochranu zabezpečení, takže mohou lépe ochránit sítě svých zákazníků.

Schopnost chránit a obnovovat firemní data: Frost & Sullivan dále vyzdvihla, že Acronis nedávno získal ocenění za inovace v oblasti ochrany dat a také nové funkce DLP. Tyto nabídky upevňují pozici Acronis jako lídra v oblasti ochrany dat i obnovy v případě úspěšného útoku.

Zpráva uvádí důležitost „menšího počtu kvalitnějších a komplexnějších bezpečnostních řešení“ pro zákazníky, kteří chtějí mít „přístup k integrovanému, bezpečnému cloudovému řešení, které podporuje zero trust přístup“. Vysoká pozice Acronis v žebříčku Frost Radar dokládá jeho schopnost reagovat na tyto požadavky prostřednictvím integrovaného, špičkového řešení pro zálohování a obnovu dat, správu ochrany koncových bodů, kybernetickou bezpečnost a ochranu proti malwaru.

Není poprvé, co společnost Frost & Sullivan letos uvedla Acronis jako lídra v jednom ze svých reportů. Již dříve ocenila schopnost Acronis v řešení obnovy po havárii jako služby (DRaaS). Uznání za lídra v obou těchto zprávách podtrhuje zaměření společnosti a její vedoucí postavení v oblasti kybernetické ochrany, tedy kombinace kybernetické bezpečnosti a ochrany dat.

Více informací o reportu naleznete na https://www.acronis.com/en-us/blog/posts/acronis-named-a-growth-and-innovation-leader-in-frost-radar-endpoint-security-2023-report/