Belkin rozšiřuje svoji nabídku bezdrátových sluchátek o model Belkin SoundForm Motion

Belkin, již 40 let přední značka spotřební elektroniky, rozšiřuje svoji nabídku skutečně bezdrátových sluchátek (TWS) o model SoundForm Motion. Sluchátka SoundForm Motion přinášejí úžasně plný zvuk a celodenní pohodlí díky 12mm měničům a třem předvolbám ekvalizéru s řešením Belkin Signature Sound. Sluchátka zajistí až 9 hodin nepřetržitého přehrávání a dalších 24 hodin kapacity přehrávání s dobíjecím pouzdrem. Stupeň krytí IPX5 znamená, že jsou odolná proti potu a stříkající vodě. Technologie potlačení okolního hluku (ENC) a Clear Call Quality se dvěma mikrofony v každém sluchátku umožňují propojit hovory mezi lidmi i v hlučném prostředí, jako je přeplněná kavárna, hromadná doprava nebo letiště.

Dobíjení bez nutnosti zapojení do zásuvky

Bezdrátové dobíjecí pouzdro sluchátek Belkin SoundForm Motion umožňuje navíc bezdrátové nabíjení na jakékoli nabíjecí podložce podporující technologii Qi. Navíc je na víku pouzdra umístěn grafický průvodce pro dotykové ovládání a nastavení.

Rychlé párování

Sluchátka Belkin SoundForm Motion přinášejí kvalitní zvuk v bezdrátovém připojení s bezproblémovým, snadným párováním Bluetooth 5.2 a spolehlivým připojením až na vzdálenost 9 metrů.

Slyšte a buďte slyšet

Sluchátka Belkin SoundForm Motion mají celkem čtyři mikrofony, po dvou v každém náušníku. Každý hovor tak znamená vysoce osobní konverzaci.

Skvělý zvuk všude na cestách

Technologie potlačení okolního hluku (ENC) filtruje vnější hluk, když jdete pěšky, jedete vlakem nebo autobusem. Pohodlný režim Mono umožňuje používat jedno sluchátko, abyste šetřili baterii a měli přehled o svém okolí.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Belkin SoundForm Motion k dostání ve dvou barevných provedeních (černá nebo bíla) u vybraných prodejců a resellerů. Doporučená koncová cena je 968 Kč. Produkty Belkin jsou mimo jiné dostupné prostřednictvím internetových obchodů Smarty.cz a iStores.cz.

Specifikace:    

Rychlé nabíjení: 10 minut nabíjení zajistí 1 hodinu přehrávání

Bezproblémové párování: Bluetooth 5.2 s dosahem 9 metrů

Dva mikrofony v každém sluchátku pro čisté hovory

Potlačení okolního hluku (ENC)

Monofonní režim pro úsporu baterie a udržení povědomí o okolí

12mm měniče poskytují vysoce věrný zvuk

Tři předvolby ekvalizéru pro přizpůsobení poslechu

Celodenní pohodlí a pevné těsnění pro izolaci hluku

Intuitivní dotykové ovládání

Průvodce dotykovým ovládáním pohodlně umístěný v nabíjecím pouzdře

Odolnost proti potu a stříkající vodě se stupněm krytí IPX5

Certifikace Qi