Elvira na MSV 2023 představí robotické skenování

Společnost Elvira, přední dodavatel 3D technologií a provozovatel portálu Abc3D, oznámila že na letošním ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (MSV) představí stolní a ruční 3D skenery na dvou robotických pracovištích. 3D skenery 3D Scantech a Evixscan připevněné na robotických ramenech Universal Robots demonstrují novou úroveň automatizace a přesnosti skenovacích procesů, které umožní výrobním společnostem maximálně využít potenciálu technologií digitalizace a aditivní výroby.

„Veletrh MSV 2023 pro nás představuje příležitost poskytnout zejména českým a slovenským zákazníkům detailnější pohled na inovativní technologie ve 3D tisku a 3D skenování, které standardně prezentujeme v našem showroomu v Praze Hlubočepích. Jsme velmi rádi, že je můžeme takto přiblížit širšímu okruhu zájemců, zejména pak inovace ve 3D skenování, jež dnes postupují vpřed mílovými kroky,“ řekl Jan Šmejcký, ředitel společnosti Elvira.

Vedle technologií 3D skenování představí Elvira na svém stánku své tradiční exponáty z oblasti 3D tisku včetně ukázkových výtisků. Kompletní seznam vystavovaných a prezentovaných výrobků na MSV 2023:

3D tiskárny: (výrobce/model)

Raise3D/Forge1

Raise3D/Pro3 a Pro3 Plus – HyperSpeed

Raise3D E2

3DSystems/Figure4

3D výtisky: (výrobce/model)

Raise3D/DF2

Raise3D/Forge1

+ Výtisky dalších 3D technologií

3D skenery: (výrobce/model)

Evixscan/HD Quadro + robotické rameno UR 10e

3D Scantech/Simscan 42 + robotické rameno UR 5e

3D Scantech/IREAL3D iReal 2E

3DScantech/IREAL3D iReal M3

Revopoint mini+ dvouosý otočný stolek

Revopoint POP3 + otočný stolek

Revopoint Range + velký otočný stolek 200 kg

Elvira bude své výrobky předvádět v hale A1, na stánku č. 4. Ve středu pak zástupci Elviry navážou na úspěšnou tradici minulého roku a budou prezentovat zároveň i na Fóru aditivní výroby v předsálí a sálu E1.