ePROTON.cz se připojil do mezinárodního provizního systému

eproton_logo_webPřední internetový obchod s elektrospotřebiči ePROTON.cz navázal spolupráci s osvědčenou agenturou na provizní systémy VIV NETworks a od začátku června nabízí v rámci mezinárodní affiliate sítě Commission Junction vlastníkům webových portálů možnost profitovat z prodejů uskutečněných na základě reklamy umístěné na jejich stránkách.

„Zapojením do affiliate programu pod záštitou VIV NETworks získáme stabilní partnerskou síť, která generuje reálné obchody, a také nástroj na vyhodnocení efektivity on-line marketingu. Díky němu budeme mít přesný přehled o tom, odkud přišel uživatel, který na našich stránkách nakoupil, zaplatil a nezrušil objednávku,“ uvádí Andrea Zavadilová, marketingová manažerka internetového obchodu ePROTON.cz. „Od spuštění programu se do naší sítě zapojilo již 145 partnerů a další přibývají,“ dodává Zavadilová.

Fungování celého programu je velmi jednoduché. Za každého návštěvníka, který prostřednictvím reklamního banneru přejde z internetových stránek partnera na web ePROTON.cz a zakoupí si zde nějaký produkt, je vyplacena odměna. Doba platnosti cookies je standardně 45 dní, takže partner dostane odměnu za každý nákup, který návštěvník udělá v následujících 45-ti dnech po jeho posledním prokliku. Vyplácení provizí probíhá pravidelně každý 20. den v měsíci. Vlastní registrace do ePROTON Affiliate programu je přitom jednoduchá a rychlá. Stačí se zaregistrovat na http://www.eproton.cz/affiliate, vybrat si požadované rozměry inzerátu a vygenerovaný HTML kód vložit na příslušné místo na svém webu. Od této chvíle se partnerovi započítává z každého nákupu uskutečněného na základě této reklamy příslušná provize, která se dle kategorie zboží pohybuje až do výše 6 % z ceny zakoupeného zboží. Zájemci se přitom mohou spolehnout na profesionální podporu ze strany ePROTON.cz ve spolupráci s VIV NETworks. „Společnost VIV NETworks působí jako prostředník mezi námi a mezinárodní affiliate sítí Commission Junction a poskytuje nám i všem affiliate partnerům technologickou podporu. Partnerům dokáže pomoci například i s optimalizací výkonnosti reklamy, čímž se jejich příjmy z affiliate mohou významně zvýšit,“ komentuje Andrea Zavadilová. ePROTON.cz díky tomuto obchodně-marketingovému nástroji očekává růst obratu o řádově desítky procent. Vychází především z referenčních příkladů společnosti VIV NETworks, které ukazují průměrný růst o 20 %.

Internetový obchod ePROTON.cz nabízí svým zákazníkům zboží renomovaných značek za výhodné ceny. Je držitelem certifikace APEK, která je udělována pouze prověřeným a kvalitním online obchodům. V rámci affiliate programu nabízí svým partnerům kromě provizí také dlouhodobé partnerství a obchodní i marketingovou podporou. Navíc je exkluzivním dovozcem několika známých značek, například Hyundai nebo GoGEN, a na tyto značky může poskytovat individuální provize.

O společnosti VIV NETworks
Podnikání společnosti VIV NETworks je Affiliate Marketing. Poskytuje technologie a služby inzerentům k provozování Affiliate Programů. Portálům poskytuje zdarma poradenství, jak reklamu z Affiliate Programů využít a optimalizovat ji pro maximální výnos pro portál. Inzerentům VIV NETworks pomáhá získat lepší výsledky z jejich newsletterů pomocí nástroje Silverpop Engage, který je nejpoužívanější na světě. Více informací naleznete na http://www.vivnetworks.com/.

O internetovém portálu ePROTON.cz
Internetový obchod s elektrospotřebiči ePROTON.cz patří k nejserióznějším na českém trhu, což také potvrzuje certifikát APEK udělovaný pouze prověřeným internetovým obchodům a ocenění v soutěži ShopRoku 2010, kde získal 3. místo v kategorie Cena kvality. ePROTON.cz nabízí široký sortiment malých i velkých domácích elektrospotřebičů, včetně kuchyňských vestaveb, audio/video zařízení, televizní a fototechniku, GPS navigační systémy, počítačové vybavení, včetně příslušenství k PC, mobilní telefony, záznamová média, meteorologické stanice a vybavení pro hobby a zahradu. Více informací naleznete na www.eproton.cz.