Euronics první den výprodejů prodal téměř 5 tisíc televizorů a více než tisícovku chladniček

logo_euronics_web2Síť elektroprodejen Euronics zahájila v pondělí 3. ledna 2011 velký povánoční výprodej – jen za první den se prodalo téměř 5 tisíc televizorů a celkem přišlo nakoupit více než osmdesát tisíc zákazníků. Za výrazně snížené ceny je nabízeno až 80 % veškerého sortimentu, přičemž slevy dosahují až 70 %. Akce probíhá současně na všech 192 prodejnách sítě Euronics a potrvá do vyprodání zásob.

Největší zájem je o zlevněné LCD televizory nebo LED televizory. Velmi dobře se prodává i velká bílá technika, především pračky a ledničky, což je pro povánoční období poměrně ojedinělý jev. „ Jen v průběhu pondělí se prodalo téměř 5 tisíc televizorů. Největším hitem výprodeje je však 185 cm vysoká stříbrná chladnička Samsung v energetické třídě A+ za 6 990 Kč. V pondělí se jí prodalo 1 050 kusů. Tento model je navíc k dostání exkluzivně pouze v prodejnách Euronics,“ uvedla Radka Kalábová, marketingová manažerka sítě elektroprodejen Euronics. S porovnáním s loňským rokem je o výprodeje daleko větší zájem. Zatímco loni přislo do prodejen Euronics první výprodejový den nakoupit padesát sedm tisíc zákazníků, letos jich bylo osmdesát dva tisíc, což je o 30 % více.

„Velice dobře zapůsobila televizní reklama v kombinaci s výprodejovým letákem, který byl roznášen do všech schránek v České republice. Většina zákazníků si v den startu výprodeje přišla do prodejen právě pro zboží prezentované v letácích,“ dodala Radka Kalábová. Slevy, které potrvají až do vyprodání zásob, se přitom netýkají jen zboží z letáku, zlevněno je 80 % celého sortimentu. Dle zájmu z prvních dvou dní se dá očekávat, že slev si zákazníci užijí ještě nejméně 2 týdny. Důležitým benefitem pro zákazníky je i to, že 40ti měsíční záruka na televizory, ledničky, mrazničky, pračky, sušičky, sporáky, myčky nádobí a vestavné spotřebiče se vztahuje i na zlevněné zboží. Jde o bezplatnou službu, jejíž platnost si zákazník může snadno aktivovat na www.euronics.cz.

Vyprodeje Euronics

O společnosti EURONICS
EURONICS představuje v České republice největší síť elektroprodejen. Zároveň patří do největšího uskupení elektroprodejců v Evropě. Více než 180 prodejen na našem území je zárukou vysoké kvality služeb v oblasti prodeje elektroniky a domácích spotřebičů. Světové značky prvotřídní kvality, odborně vyškolený personál a profesionální přístup je v prodejnách EURONICS garancí spokojeného nákupu. Více informací naleznete na www.euronics.cz.