Kasa.cz otevřela nové prodejny v Praze a v Brně

logo-kasa-cz-1_new_webKasa.cz, přední český internetový obchod, otevřela dvě nové kamenné prodejny, které navazují na úspěšný koncept Kasahouse otevřený v říjnu 2010 v Praze na Černém Mostě. Kromě moderního showroomu s desítkou výdejních pultů zákazníci ocení i velké skladové zásoby. Nové prodejny totiž disponují expedičními sklady, které umožní ještě více zkrátit dodací lhůty v Praze i v Brně. Nejpopulárnější zboží je nyní zákazníkům k dispozici v řádu několika minut po internetovém nákupu.

„Rostoucí podíl zákazníků preferuje při online nákupech osobní odběr. Potvrzují to nejen nezávislé průzkumy chování nakupujících na internetu, ale i naše vlastní zkušenosti. Po otevření kamenné prodejny Kasahouse v Praze na Černém Mostě došlo k výraznému nárůstu osobních odběrů zboží, a to v řádech stovek procent,“ uvedla Jitka Součková, marketingová ředitelka Kasa.cz. Zákazníci prodejny Kasahouse na Černém Mostě hodnotí především rychlou dostupnost zboží a možnost si jej před nákupem prohlédnout a vyzkoušet. Velkou výhodou je i dobře dostupná lokalita, a to jak vlastním autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

Stejné možnosti nabídnou i nové prodejny v Praze Čestlicích (Obchodní centrum Global point) či v Brně (Heršpická ulice). Každá z prodejen disponuje rozsáhlými výstavními prostory, kde si zákazníci mohou prohlédnout akční zboží i novinky značek, které Kasa.cz prodává.

„Očekáváme, že investice do nových prostor se nám vrátí do jednoho roku, stejně jako tomu bylo v případě prvního projektu Kasahouse. Díky přístupným lokalitám, širším skladovým zásobám a větší flexibilitě při dodávkách zboží po Praze včetně středních Čech a Brně spolu s jižní Moravou očekáváme, že ve stejném časovém horizontu dosáhneme v těchto lokalitách dvojnásobku současného obratu,“ dodala Jitka Součková.

Kasahouse

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 11 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.