Logica ve střední a východní Evropě s novým ředitelem divize Public

logica_logo_new_web_finBřetislav Moc (40 let) disponuje bohatými zkušenostmi z oblasti informačních systémů státní a veřejné správy. Ve společnosti Logica působí již od roku 2009, kdy nastoupil na pozici vedoucího konzultanta divize Public. Ve své nové roli bude zodpovědný především za tvorbu a prosazování strategie pro státní sektor a řízení konzultačních aktivit u klientů z veřejné sféry v regionu střední a východní Evropy (CEE).

Břetislav Moc je absolventem Českého vysokého učení technologického, fakulty elektrotechnické. Před nástupem do společnosti Logica působil více jak 12 let na různých pozicích ve společnosti IBM, naposledy na postu Solution Manager. Po celou profesní kariéru se zaměřuje na oblast IT ve veřejné správě. Rozsáhlé zkušenosti má jak z oblasti obchodních strategií, tak i z návrhů a řízení komplexních projektů.

„Společnost Logica patří celosvětově mezi přední systémové integrátory a konzultační partnery rozsáhlých ICT projektů ve veřejné správě.  Mým cílem je tuto pozici i nadále posilovat a v rámci celého regionu CEE představovat důvěryhodného a vysoce profesionálního partnera pro komplexní  ICT projekty s vysokou přidanou hodnotou,“
uvedl Břetislav Moc, nastupující ředitel divize Public ve společnosti Logica pro střední a východní Evropu. „Věřím, že vysoká úroveň poskytovaných služeb a správné pochopení potřeb našich klientů přispěje k dalšímu růstu a novým spokojeným klientům,“ dodal.

Břetislav Moc je ženatý a má tři děti. Ve volném čase se věnuje především své velké rodině, rád hraje golf a lyžuje a s přáteli rád posedí u sklenky dobrého vína.

O společnosti Logica
Logica poskytuje konzultace a služby v oblasti informačních technologií. Zaměstnává 41 000 lidí a k jejím zákazníkům patří největší evropské společnosti. Klientům z celého světa nabízí poradenství, systémovou integraci a služby v oblasti outsourcingu. Díky hlubokým oborovým znalostem, úspěšnému propojení lidí, byznysu a technologií a budování dlouhodobých partnerství dokáže inovativně řešit všechny obchodní potřeby svých zákazníků.
Logica je kotována na Londýnské burze cenných papírů i na burze Euronext v Amsterdamu (LSE: LOG, Euronext: LOG).
Více informací najdete na www.logica.cz.