Oracle chce v EMEA regionu přijmout 1 700 nových zaměstnanců

oracleSpolečnost Oracle zahájila náborovou kampaň, jejímž cílem je přijmout v oblasti EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika) 1 700 nových zaměstnanců. Volná místa jsou důsledkem pokračujícího růstu společnosti Oracle ve všech oborech jejího podnikání.

Poptávka se týká celé řady pozic, Oracle má zájem o absolventy, senior prodejce, konzultanty pro předprodejní fázi i specialisty na přímý prodej Oracle Direct. Společnost může nabídnout profesní růst a úspěšnou kariéru těm, kdo chtějí pracovat pro úspěšnou celosvětově působící organizaci. Oracle spolupracuje s největšími a nejinovativnějšími firmami včetně těch zahrnutých v žebříčku Fortune 100, takže noví zaměstnanci budou v kontaktu s lidmi i technologiemi představujícími špičku v celém oboru.

Kariéra u společnosti Oracle s sebou nese výborné platové ohodnocení i další výhody včetně flexibilní pracovní doby. Absolventi si budou moci dále zvyšovat svoji kvalifikaci pomocí uznávaných školení.

Náborová kampaň společnosti Oracle bude probíhat pomocí tradičních kanálů, ale i s využitím sociálních sítí, jako je Facebook a Twitter.

„Máme velkou radost, že společnost Oracle zaznamenává v regionu EMEA úspěch, což nám umožňuje rozšířit naše řady o dalších 1 700 nových kolegů, a to ve všech oborech podnikání,“ uvádí Hana Táborská, HR manažerka Oracle Czech.

Další informace (v angličtině)

O společnosti Oracle
Společnost Oracle (NASDAQ: ORCL) celosvětově dodává nejucelenější, nejotevřenější a nejlépe integrovaný podnikový software a hardwarové systémy.  Další informace o společnosti Oracle najdete na www.oracle.com.