Oracle Exadata zrychluje přípravu kampaní

oracleŘešení Oracle Exadata Database Machine nasadila pro zvýšení efektivity a rychlosti přípravy marketingových kampaní česká společnost Mailprofiler Development, součást skupiny Schober Information Group, vedoucího evropského poskytovatele soukromých a firemních adres, dat a databází. Nároky na výkon a objemy zpracovávaných dat pro zákazníky skupiny Schober neustále narůstaly, stejně jako složitost IT infrastruktury. Proto se vedení společnosti Mailprofiler rozhodlo nasadit Oracle Exadata Database Machine pro potřeby aplikace XCAMPAIGN. Systém zpracovává online reakce od koncových zákazníků v rámci e-mailových B2B a B2C marketingových kampaní. Během pouhých tří týdnů od zprovoznění byla společnost schopna konsolidovat zátěž a zpracovávat složité dotazy SQL o 40-60 % rychleji, umožnit paralelní zpracování obtížných dotazů bez znatelného vlivu na ostatní aplikace a zkrátit dobu zálohování o 80 %.

Oracle Exadata je jediná technologie na dnešním trhu, která je schopna zpracovávat i ty nejsložitější dotazy, aniž by se nějak znatelně snížil výkon spuštěných aplikací. Během tří týdnů od dodávky jsme mohli začít konsolidovat zátěž a paralelizovat složité SQL dotazy,“ potvrzuje Jaromír Žid, šéf vývoje softwaru ve společnosti Mailprofiler Development.

Díky nasazení řešení Oracle Exadata se zvýšila dostupnost i bezpečnost dat, naopak provozní náklady se podstatně snížily. Zjednodušily se postupy zálohování a doba potřebná pro vytváření záloh se zkrátila o 80 %. Archivní logy o velikosti 30 GB se nyní přesouvají za méně než 2 minuty, bez zpomalení aplikací. Zpracování složitých SQL dotazů se zrychlilo o 40-60 %.

Oracle Exadata staví na moderním konceptu kombinujícího hardware a software do jediného řešení, což přináší zákazníkům mnoho výhod a výrazně vyšší přidanou hodnotu než nabízejí klasické skládané IT infrastruktury,“ říká Žaneta Krišpínová, territory manager ve společnosti Oracle.

O společnosti Schober Information Group
Více informací o společnosti Schober Information Group a Mailprofiler Development naleznete na www.schober.cz a www.mailprofiler.com.

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) vytváří hardware a software pro spolupráci v cloudu i v datových centrech. Pro více informací navštivte www.oracle.com.