Provoz podnikových a cloudových aplikací

Odborná konference Oracle Fusion Middleware se uskuteční ve středu 12. září v pražském hotelu Mövenpick a je určená především pro vedoucí pracovníky oddělení informačních technologií, vedoucí provozu a vývojového týmu, architekty a projektové manažery. Účastníci budou mít možnost seznámit se s novými trendy při vývoji a provozu podnikových a cloudových aplikací.

Hlavním řečníkem bude Bob Hroch, Technology Sales Director v české pobočce Oracle, který se zaměří na platformu Oracle Fusion Middleware. Dalšími tématy bude například efektivita procesů a lepší spolupráce pro business a IT, servisně orientovaná architektura SOA, elektronické dokumenty a provozní platformy pro nejnáročnější použití. Stranou pozornosti nezůstane ani technologie Java a možnosti, jak optimálně sladit všechny vrstvy hardwarové a softwarové infrastruktury v dokonalý orchestr.

Oracle Fusion Middleware je moderní aplikační platformou pro vývoj a provoz podnikových a cloudových aplikací. Poskytuje vysokou flexibilitu pro měnící se požadavky a snižuje náklady pro provoz a integraci jednotlivých aplikací. Svou spolehlivostí a podporou otevřených standardů předchází závislosti na proprietárním aplikačním řešení. Java je dnes nejpopulárnějším vývojářským jazykem pro podnikové a cloudové aplikace. Umožňuje výrazně snížit TCO náklady na provoz a zvýšit dostupnost aplikací.

Partnery konference Oracle Fusion Middleware jsou společnosti Accenture, Principal engineering a Sefira.

Účast na konferenci je po předchozí registraci bezplatná, pro více informací a registraci navštivte oracle.com/goto/cz/FMW2012.

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) vytváří hardware a software pro spolupráci v cloudu i v datových centrech. Pro více informací navštivte www.oracle.com.