Společnost IFS uvádí řešení pro řízení výkonnosti připravené na míru energetice

ifs_logo_50Řešení IFS CPM pro výrobce elektrické energie je navrženo tak, aby se dalo ihned začít používat a přinášet zákazníkům hodnotu

Společnost IFS, globální dodavatel podnikových aplikací, oznamuje dostupnost řešení IFS CPM (Corporate Performance Management, řízení firemní výkonnosti), které je určené speciálně pro výrobce elektrické energie. Zákazníci mohou tuto verzi ihned nainstalovat a používat („plug-and-play“), je předkonfigurovaná tak, aby vyhovovala regulacím v energetickém průmyslu, a navíc obsahuje již implementované klíčové ukazatele výkonnosti (KPI, key performance indicators).

Platforma IFS CPM umožňuje zákazníkům mít přehled o podniku na všech jeho úrovních, sledovat procesy a výkonnost ve zvolené perspektivě („odshora dolů“) a posoudit, jak jsou v souladu se strategií firmy a jejím obchodním modelem. Manažeři pak mohou díky tomu zajistit, aby se procesy prováděly optimálním způsobem vzhledem k celkové strategii.

Řešení IFS CPM současně umožňuje rozhodovat se lépe a rychleji – mít v reálném čase přístup k vývoji výkonnosti a vidět, jak ovlivňuje klíčové podnikové procesy a strategické cíle. Manažeři mají v reálném čase informace o provozu, mohou ho řídit a reagovat na aktuální situace ještě dříve, než přerostou v problém.

Výhody řešení IFS CPM v podobě plug-and-play:

  • Předpřipravené řešení, které je již optimalizováno pro komplexní a silně regulované odvětví výroby elektrické energie
  • Vstupní konfigurace umožňuje řešení okamžitě používat, přednastaveny jsou obchodní procesy, klíčové ukazatele výkonnosti i uživatelské pohledy („kokpity“)
  • Řešení může ihned začít fungovat jako doplněk systémů společnosti IFS, které jsou již v podniku používány
  • Implementace IFS CPM je velmi rychlá a náklady na podporu a údržbu nízké
  • Podniky mohou řešení průběžně přizpůsobovat svým potřebám

 

S radostí oznamujeme všeobecnou dostupnost řešení IFS CPM optimalizovaného pro provozovatele elektráren. Díky tomu, že jde o nástroj navržený a sestavený zákazníkům opravdu na míru, ho mohou úspěšně nasadit všechny firmy v oboru včetně vedoucích hráčů na trhu,” uvedl Colin Beaney, ředitel divize Energy and Utilities ve společnosti IFS. „Máme s řešeními pro energetický sektor a distribuční firmy již více než třicetileté zkušenosti. Nová nabídka umožňuje výrobcům elektřiny optimalizovat provoz, snížit náklady a zajistit, aby výkonnost byla řízena v souladu s hlavní obchodní strategií a jejími cíli.“

Podrobnější informace o řešeních společnosti IFS pro sektor energetiky a distribuce (v angličtině): http://www.ifsworld.com/en/industries/energy-and-utilities/

 

O společnosti IFS

IFS™ je celosvětově uznávaným lídrem ve vývoji a realizaci podnikového software v oblasti plánování podnikových zdrojů (ERP), řízení aktiv podniku (EAM) a řízení podnikových služeb (ESM). IFS umožňuje zákazníkům v cílových odvětvích být blíže jejich oboru podnikání, pomáhá jim být agilnější a přináší možnost těžit ze změny podmínek. IFS je veřejně obchodovaná společnost (XSTO: IFS) založená v roce 1983 a v současné době má více než 2,700 zaměstnanců. Prostřednictvím svých poboček a partnerů podporuje přes 2,400 zákazníků z celého světa.

Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s.r.o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia, spol. s r.o. se sídlem v Žilině. Od r. 2001 v ČR rovněž jako distributor a implementační partner IFS působí významný český systémový integrátor, společnost ALTEC a.s. V roce 2014 se partnerem stala také společnost CDC Data, s.r.o. sídlící v Brně. V současné době mají všechny tyto společnosti k dispozici více než 80 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu. Více na www.IFSWORLD.com.

Sledujte nás na Twitter: @ifsworld

Navštivte IFS Blogs, naše stránky zaměřené na technologie, rozvoj a inovace: http://blogs.ifsworld.com/