Společnost Symantec představuje partnerský program SecureOne

logo_symantec_small_okProgram je navržen speciálně pro partnery zaměřující se na prodej bezpečnostních řešení, jimž by měl umožnit dosažení vyšších příjmů

 

Společnost Symantec (NASDAQ: SYMC) spouští rozšířený program na podporu prodejních kanálů. Parterům zaměřeným na bezpečnostní řešení by měl tento program umožnit dosahovat vyšší potenciální příjmy.

Program Symantec Secure One™ zjednodušuje požadavky na odbornost a usnadňuje získání příslušných certifikátů. Partneři tím získávají výhodnější a snáze předvídatelné rabaty vázané na růst prodeje. Nový partnerský program zaměřený na podporu partnerů a jejich růst je zastřešen značkou Secure One.

„Spolu se zvýšeným zájmem o bezpečnost IT a posílením našeho produktového portfolia tak, aby chránilo i před současnými nejsofistikovanějšími útoky, se zaměřujeme i na své partnery. Program Symantec Secure One jim umožní ještě lépe využívat naše produkty a služby k růstu jejich vlastního podnikání,“ uvádí John Thompson, global senior viceprezident pro partnery a prodejní kanály ve společnosti Symantec. „Tento program umožňuje partnerům využít inovací a očekávaného růstu Symantecu jako největší společnosti zaměřené na kybernetickou bezpečnost.“

Hlavní prvky programu Secure One

  • Vyšší potenciál pro příjmy – systém odměňování partnerů GAR (Growth Accelerator Rebate) umožňuje partnerům mít maximální zisk z první transakce a stejně tak zvýhodňuje podmínky pro partnery, kteří dosáhnou úrovně Platinum.
  • Rychlejší platby rabatů – partneři už nebudou muset čekat na konec roku, což se promítne do zlepšení jejich cash-flow.

–         Snazší certifikace – získat úroveň Platinum bude pro partnery snazší než kdykoliv dříve. Požadavky (ověření technické způsobilosti, reference zákazníků, obchodní certifikace, požadované obraty) byly optimalizovány, takže partneři společnosti Symantec mohou vydělávat rychleji.

Program Symantec Secure One je celosvětově k dispozici od 5. 10. 2015. Podrobnější informace najdete na webu partnernet.symantec.com.

Poznámka pro editory: V případě potřeby dalších informací o Symantec Corporation a produktech Symantec navštivte Symantec News Room zde: www.symantec.com/news.

 

O společnosti Symantec

Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování řešení zabezpečení, úložišť a správy systémů, která pomáhají jednotlivým zákazníkům i organizacím zabezpečit a spravovat informace. Náš software a naše služby chrání komplexněji a efektivněji, před více riziky a ve více místech a poskytují jistotu při užívání a ukládání informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Mountain View v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com nebo na go.symantec.com/socialmedia