Stvořen pro každý okamžik: vivo oznamuje příchod V40 SE na český trh

Nové vivo V40 SE bylo od základu vytvořeno tak, aby bylo jeho každodenní používání radostí. Každý detail je precizně zpracován v zájmu maximálního pohodlí uživatele. Nový smartphone z řady V opět nenechává žádný prostor pro kompromisy v sektoru střední třídy tím, že v těle cenově dostupného smartphonu přináší styl, funkce a výkon na úrovni, kterou uživatelé očekávají spíše od vlajkové lodi. V40 přichází s unikátním krytem z veganské kůže Eco Fiber Leather, která navíc přináší patentovaný povrch odolný vůči skvrnám. Je k dispozici v stylové fialové nebo elegantní černé variantě. Chlubí se imerzivním 120 Hz Ultra Vision AMOLED displejem, stereo reproduktory a širokoúhlým fotoaparátem pro kvalitní skupinové fotografie.

Vždy stylový a uživatelsky přívětivý

Řada smartphonů vivo V si získala srdce fanoušků po celém světě tím, že přináší jedinečné funkce a inovace, které zlepšují uživatelský zážitek při zachování dostupné ceny. Nový V40 SE s trendy zářivým designem, který byl vytvořený pro každou vaši chvíli, v této filozofii pokračuje inovativním fialovým krytem z veganské kůže Eco Fiber, ultra tenkým designem a kovovým rámem s vysokým leskem. Jako první ve své kategorii používá materiál Eco Fiber Leather, který je velmi příjemný na dotek, a díky patentované povrchové úpravě odolnosti proti skvrnám je smartphone v bezpečí i před rozlitou kávou a červeným vínem. Odolnost proti poškrábání zajišťuje, že nehty, klíče nebo jiné ostré předměty, se kterými smartphone přijde v každodenním životě do kontaktu, nezanechají žádné stopy. Kromě škrábanců nechybí ani odolnost vůči korozi, v běžném životě užitečná například kvůli zpoceným dlaním. Módní design modelu V40 SE, který je k dispozici také v elegantní černé Crystal Black (kompozitní plast), umožňuje uživatelům vyjádřit svůj styl jedinečným způsobem.

User-friendly a výkonný k tomu

Ať už sledujete filmy, hrajete hry nebo kontrolujete sociální sítě, na 120Hz Ultra Vision AMOLED displej V40 SE je radost pohledět. Pohlcující zážitek ze zářivého a detailního displeje je podpořen dvojící stereo reproduktorů, která ještě násobí podání zábavy.

Responzivní displej s vysokou obnovovací frekvencí doplňuje hladký a bezproblémový zážitek ze softwaru a hardwaru vivo. Vedle nadstavby vivo Funtouch OS 14, která otevírá výkon Androidu 14 uživatelům, je V40 SE poháněn čipsetem Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2, s pokročilou 4nm architekturou a nízkou spotřebou energie. Pro pohodlnou práci je k dispozici operační paměť s kapacitou 8 GB s funkcí Extended RAM přinášející rozšíření až 8 GB operační paměti pro plynulý multitasking.

V40 SE drží krok s životem uživatelů díky 5000mAh baterii s dlouhou výdrží a technologii rychlého nabíjení FlashCharge, která umožňuje rychlé dobíjení výkonem 44 W. Mezitím 24dimenzní bezpečnostní ochrana vivo poskytuje ochranu nabíjení přes noc pro větší klid. V40 SE také garantuje čtyřletou výdrž baterie s hodnotou 80 % původní kapacity po 4 letech používání.

Perfektní fotografie pro každého

Model V40 SE je ztělesněním filozofie společnosti vivo, pro kterou je fotoaparát na prvním místě a uživatelům umožňuje zaznamenávat každý důležitý moment jejich životů. Součástí nového modelu je 16MP přední fotoaparát pro brilantní selfies a kvalitní videohovory, na zadní straně se pak nachází trojitý systém fotoaparátu pro široké možnosti kreativity. Tvoří ho mimo jiné 50MP hlavní fotoaparát a nově i 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát, který usnadňuje zaznamenávání skupinových fotografií.

Ať už uživatelé zachycují vzpomínky nebo vlogují , V40 SE přináší vzrušující výběr stylů portrétů, stylů vodoznaků, efektů bokeh, video režimů včetně Dual View video a intuitivních nástrojů pro úpravy. To znamená, že pro uživatele nebylo nikdy jednodušší popustit uzdu vlastní fantazii a kreativitě.

Novinka V40 SE, navržená pro posouvání hranic své kategorie, se začne v Česku prodávat s verzemi Purple Leather (fialová) a Crystal Black (černá) už 8. dubna.

Společnost vivo dále u příležitosti evropského fotbalového šampionátu UEFA EURO 2024™ spouští soutěž vivo PASS o 10 zájezdů na zápas Česka s Portugalskem s dopravou a ubytováním. Soutěž poběží od 19. dubna do 24. května u vybraných lokálních obchodních partnerů společnosti vivo. Soutěžící se můžou do slosování zapojit koupí telefonu vivo V40 SE a následnou registrací. Během konání soutěže se každý týden budou losovat dva výherci, přičemž každý z nich vyhraje zájezd pro dvě osoby. Celkem je tedy v osudí 10 vivo Passů a do Německa se na nejlepší evropský fotbal vydá 20 šťastlivců.

*„Benfen“ je čínský termín označující přístup k práci. Znamená dělat správné věci správným způsobem. Popisuje poslání společnosti vivo, jejíž vizí je budovat technologie sloužící dobrým účelům.