Symantec vybral název Veritas Technologies Corporation pro svou nezávislou společnost působící v oblasti Information Management

logo_symantec_small_okNové logo silné značky v sobě snoubí dědictví i budoucí směřování

MOUNTAIN VIEW, Kalifornie – 29 ledna 2015 – Společnost Symantec Corp., (NASDAQ: SYMC) dnes oznámila nové jméno své samostatné veřejně obchodovatelné společnosti pro Information Management – Veritas Technologies Corporation. Tato společnost bude vytvořena po dokončení rozdělení společnosti Symantec, jak již bylo oznámeno na podzim loňského roku. Současně s novým jménem bylo vytvořeno i logo společnosti.

“Veritas zůstává silnou značkou, která má stále obrovskou hodnotu u našich zákazníků, partnerů a zaměstnanců, a po pečlivém přezkoumání to byla snadná volba pro název naší společnosti pro Information Management”, řekl Michael A. Brown, prezident a CEO společnosti Symantec. “Zatímco název připomíná dědictví společnosti, nové logo signalizuje, že Veritas je připraven řešit nejdůležitější výzvy v oblasti kritických informací, kterým naši zákazníci čelí.”

Design nového loga byl ovlivněn koncepcí otevřených, heterogenních technologií, které jsou nutné ke správě a ochraně informací a zásad, které jsou jádrem budoucí strategie nové společnosti.

Nový název a logo Veritas reprezentuje zavedené vedoucí postavení na trhu, které představuje 75% z žebříčku Fortune 500 díky široké škále produktů, které obsahují software pro zálohování a obnovu dat, appliance pro zálohování, storage systémy pro správu ukládání dat, clustering, disaster recovery, archivaci a řešení eDiscovery. Obchody s produkty Veritas přinesly Symantecu ve fiskálním roce 2014 obrat ve výši 2,5 miliardy dolarů. Veritas působí na trzích, jejichž potenciál se dnes odhaduje na 11 miliard dolarů s možným až sedmiprocentním nárůstem mezi lety 2013 až 2018.

 

Vítěz v Informačním managementu

Veritas Technologies Corporation bude pokračovat v budování své organizace a rozvíjet svou produktovou strategii současně s dodávkami služeb a řešení zákazníkům. Veritas bude i nadále investovat do rozvoje hlavních produktů, které budou také sloužit jako základ pro nové technologie. Rozšířením současných schopností produktů a budováním nové koordinované architektury přinese Veritas v příštím roce nová řešení určená pro hybridní cloudová prostředí.

Samostatně bude společnost Veritas Technologies Corporation obchodovat až od roku 2016, do konce tohoto kalendářního roku se pro partnery a zákazníky společnosti Symantec nic nemění.

Poznámka pro editory: V případě potřeby dalších informací o Symantec Corporation a produktech Symantec navštivte Symantec News Room zde: www.symantec.com/news.

O společnosti Symantec

Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování řešení zabezpečení, úložišť a správy systémů, která pomáhají jednotlivým zákazníkům i organizacím zabezpečit a spravovat informace. Náš software a naše služby chrání komplexněji a efektivněji, před více riziky a ve více místech a poskytují jistotu při užívání a ukládání informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Mountain View v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com nebo na go.symantec.com/socialmedia