TD SYNNEX jmenovala lídry nově definovaných regionálních struktur v Evropě

Společnost TD SYNNEX, přední světový distributor a agregátor řešení pro IT ekosystém, upravila hranice dvou regionů pro své obchodní operace v Evropě a jmenovala dva lídry (senior vice prezidenty) pro nově vytvořené jednotky Nordics and East Europe a South Europe.

Tým pro oblast severní a východní Evropy povede jako senior vice prezidentka Judith Schreibmayer. Region Nordics and East Europe zahrnuje Norsko, Dánsko, Švédsko, Finsko a země ve východní části kontinentu (Česká republika, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Chorvatsko, Srbsko, Maďarsko, Slovinsko). Judith Schreibmayer, která byla dosud zodpovědná ze vedení „východní“ části, nyní přebírá zodpovědnost i za severské státy.

Pascal Murciano, který doposud zodpovídal za TD SYNNEX France, vede nově vytvořený region jižní Evropy, který zahrnuje operace TD SYNNEX ve Francii, Itálii a zemích Pyrenejského poloostrova.

Oba noví lídři mají více než dvacetileté zkušenosti z různých pozic v IT a perfektní znalosti regionálních evropských trhů. Judith Schreibmayer začínala ve společnosti Avnet TS v roce 2000 jako Sales Director pro region EMEA a do roku 2012 se vypracovala až na post viceprezidentky pro východní Evropu. V této funkci pokračovala i po akvizici Avnet TS společností Tech Data (nyní TD SYNNEX) v roce 2017.

Pascal Murciano začínal ve francouzském zastoupení Tech Data (dnes TD SYNNEX) v roce 2000 jako finanční ředitel, poté řídil broadline divizi a v roce 2012 se stal generálním ředitelem Tech Data France.

Judith Schreibmayer a Pascal Murciano jsou součástí evropského exekutivního týmu a reportují přímo prezidentovi TD SYNNEX EMEA, Patricku Zammitovi. „Subregionální působnost jsme upravili tak, abychom byli ještě blíže klíčovým partnerům. Jsem rád, že Judith a Pascal budou i dál přinášet evropskému týmu svoji obchodní prozíravost a orientaci na potřeby zákazníka,“ uvedl Patrick Zammit.