Tiskové řešení MyQ dobývá Blízký východ

JanusSpolečnost Janus upevňuje své působení za hranicemi České republiky a otvírá pobočku s názvem MyQ Middle East v zóně volného obchodu DAFZA. Cílem je zvýšení prodeje moderního tiskového řešení MyQ v zemích Blízkého východu.

„Dobrá čitelnost MyQ, jednoduchá cenová politika a především nadstandardní podpora a velmi osobní přístup k partnerům a zákazníkům jak po obchodní, tak po technické stránce, nám otevřela dveře na Blízký východ dokořán. A protože jsme v tomto kroku chtěli jít ještě o něco dál, založili jsme v nedávné době společnost MyQ Middle East s kanceláří v Dubaji, což nám umožňuje ještě intenzivnější činnost nejen v Dubaji a SAE, ale v celé oblasti Blízkého východu,“ přibližuje Martin Januš, ředitel společnosti Janus.

Od založení nové pobočky si firma Janus slibuje především další zlepšování služeb, na které jsou její partneři v oblasti Blízkého východu již zvyklí. Jednou z nejpodstatnějších změn bude snazší cestování po zemích Blízkého východu, a tudíž častější osobní jednání se všemi partnery. Výrazným přínosem bude také technická podpora přímo z Dubaje s možností přímé asistence u zákazníka. Do Dubaje také Janus přesune část skladových zásob, takže urgentní objednávky ze zemí Středního východu bude firma schopna řešit velice rychle a přitom levně.

„Při příchodu na blízkovýchodní trh nás velmi překvapil všeobecně značný zájem o tisková řešení a velice pozitivní přístup IT manažerů i ostatních IT pracovníků při technických konzultacích. Příjemně jsme byli překvapeni i vysokou technologickou úrovní IT infrastruktury,“ nastiňuje zkušenosti s blízkovýchodním trhem Petr Hacmac, ředitel pobočky MyQ Middle East.

Produkt MyQ společnosti Janus patří do kategorie tiskových řešení, jež mají v první řadě za úkol optimalizovat tiskové prostředí zákazníků, a tím nejen snížit stále narůstající náklady na provoz tiskových zařízení, ale také zajistit efektivnější a snazší využívání tiskových služeb jednotlivými uživateli. Systém MyQ ve své podstatě řeší tři nejpalčivější problémy spojené s využíváním tiskových služeb, a to trvalé snižování nákladů, zvyšování bezpečnosti a uživatelského komfortu a automatizaci správy a administrativních činností.

O tiskovém řešení MyQ
Systém MyQ slouží ke správě, zabezpečení a monitoringu tiskových úloh. Řeší v podstatě tři základní požadavky uživatelů: ochranu a zabezpečení dat, úsporu prostředků vynaložených na provoz tiskových zařízení a větší pohodlí při obsluze a úsporu času zaměstnanců. Více informací získáte na www.myq.cz nebo www.myq-free.cz.

O společnosti JANUS
Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. Od roku 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešní a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.