Týmy Workplace Advisory a Office Agency v Colliers povede nově Jana Vlková 

Česká pobočka Colliers v rámci rozšíření a vylepšení zákaznických služeb v segmentu kanceláří a péče o nájemce spojuje od srpna 2022 řízení oddělení Workplace Advisory (WPA) a Office Agency (OA) – (Landlord / Brokerage / Tenant Representation) pod jedno vedení. Řízení se ujímá Jana Vlková, která byla dosud zodpovědná za tým WPA, ke kterému se vrací s dlouholetými zkušenostmi a vynikajícími vztahy s klienty. Petr Žalský, který vedl oddělení Office Agency od srpna 2018, zůstává členem oddělení a bude se intenzivněji věnovat požadavkům lokálních a korporátních klientů Colliers.

V rámci oddělení Office Agency pomáhá Colliers pronajímatelům i nájemcům širokou nabídkou služeb spojených s jejich potřebami v oblasti nemovitostí. Pro pronajímatele vyhledává potenciální nájemci, poskytuje jim marketingovou podporu a konzultace, poradenství, vyjednává podmínky nájmu a prostřednictvím dalších oddělení zajišťuje i služby, jako design a budování prostor či správu nemovitosti. Nájemcům pomáhá dojednat nájemní podmínky, zajišťuje relokaci, konsolidaci, expanzi a nové pronájmy pro firmy vstupující na český trh.

Oddělení Workplace Advisory se zaměřuje na restrukturalizace pracovních prostor, tvorbu nového pracovního prostředí a nasazování nových způsobů práce, analýzy požadavků na pracoviště a návrh řešení kanceláří. Zpracovává také kompletními strategie pro moderní pracoviště, pomáhá firmám s transformací na hybridní styl práce, zaváděním sdílení pracovních míst a řízením změn.

Kombinace služeb kancelářské agentury s poradenstvím v oblasti pracovního prostředí se stává standardem. S klientem nebudeme řešit jen nemovitosti, ale pomůžeme mu i s byznysovými tématy. Jsem ráda, že můžeme poskytovat takto komplexní služby, spojit dlouhodobé zkušenosti obou týmů a podpořit mladší kolegy v jejich rozvoji. Naše služby pro nájemce budou na ještě vyšší úrovni, když využijeme zkušenosti a energii našich dalších týmů stavebního poradenství a Design & Build,“ říká Jana Vlková, vedoucí oddělení Workplace Advisory a Office Agency ve společnosti Colliers.

V dnešní době nabídka samostatných služeb již mnohdy nestačí, protože potřeby firem a jejich zaměstnanců jsou příliš komplexní a diverzifikované. Protože neexistuje jedno řešení, které by uspokojilo všechny, jdeme cestou individuálních služeb na míru. Proto úzké propojení obou oddělení pod jedno vedení zefektivní komunikaci a sdílení informací a umožní našim expertům maximálně se soustředit na zájmy klientů. Od počátku tak budeme schopni pokrýt mnohem širší záběr služeb. Současně spojení zvýší potenciál našich seniorních expertů, jako je Petr Žalský, který se bude více věnovat klientům a pracovat na růstu a rozvoji podnikání,“ říká Tewfik Sabongui, ředitel české pobočky Colliers.