Výrobce rumů E&A Scheer optimalizuje procesy s řešením Infor

Infor, dodavatel odvětvově-specifických cloudových řešení, oznámil, že společnost E&A Scheer, nizozemský výrobce a distributor rumových nápojů, zprovoznila Infor CloudSuite Food & Beverage, odvětvově-specifické řešení zaměřené na potravinářský a nápojářský průmysl. Řešení zákazníkovi poskytuje efektivnější podporu distribučních procesů, správu receptur a lepší přehled o dodavatelském řetězci.

E&A Scheer je rodinný podnik s více než 250-letou historií, který dováží, míchá a prodává tradiční rum, batávský arrack a brazilský rum cachaca. Společnost dodává na zakázku připravené rumové blendy do více než 50 zemí po celém světě, přičemž nakupuje přes 200 rumových produktů ze 35 destilerií. E&A Scheer je rovněž 100% vlastníkem dceřiné firmy The Main Rum Company, která nabízí unikátní, v sudech zrající rumy.

E&A Scheer hledala dodavatele standardizovaných cloudových řešení, které by dokázalo zohlednit specifické požadavky potravinářského a nápojářského odvětví. Po důkladném zhodnocení padla volba na Infor díky rozsáhlým F&B funkcionalitám, jako je plánování a rozvrhování, správa receptur a řízení zásob. Důležitou roli v rozhodování hrála také cloudová expertíza a dlouholeté zkušenosti týmu Infor.

„S implementačními projektem můžeme vyjádřit velkou spokojenost – jak samotné řešení, tak jeho reference vedly k rychlému rozhodnutí ve prospěch Infor CloudSuite Food & Beverage,“ řekl Reinout de Rooij, finanční ředitel skupiny E&A Scheer. „Díky řešení Infor máme plnou důvěru ve své procesy, dokážeme efektivněji řídit svůj dodavatelský řetězec a jako organizace pokračovat v růstu. Těšíme se na využití nové technologie, která nám umožní zvládat nové výzvy zejména v oblasti požadavků na flexibilnější distribuci.“

„Výrobci dnes potřebují ERP systém, který jim dovolí rychle reagovat na změny na trhu,“ řekl Arne Gelderblom, zodpovědný za dodávky Food & Beverage řešení ve společnosti Infor. „Systém Infor CloudSuite Food & Beverage podporuje potřeby vyšší flexibility v období dynamickém obzvláště pro nápojářský průmysl.“

Více o řešení Infor CloudSuite Food & Beverage: https://www.infor.com/cs-cz/products/cloudsuite-food-and-beverage