Acer představuje nový Predator Triton Neo 16 s procesory Intel Core Ultra

Společnost Acer dnes představila nový herní notebook Predator Triton Neo 16 (PTN16-51), který je vybaven novými procesory Intel® Core™ Ultra se speciálními funkcemi pro umělou inteligenci a grafickými procesory NVIDIA® GeForce RTX™ řady 40 podporující náročné hry a kreativní software. Hráči a tvůrci obsahu mohou obdivovat vylepšené scény ve videohrách a možnosti designu na 16palcovém displeji s Calman certifikací, ohromujícím rozlišením až 3,2 K a obnovovací frekvencí 165 Hz. Navíc displej vykresluje precizně realistické barvy.

Nejmodernější systém chlazení kombinuje ventilátor AeroBlade™ 5. generace se speciální teplovodivou pastou na bázi tekutého kovu. Díky tomu notebook běží na plný výkon, zatímco uživatelé mají přehled o komunikaci a správě zařízení díky softwaru Acer PurifiedVoice™ 2.0 s umělou inteligencí a obslužné aplikaci PredatorSense™. Tento herní počítač s operačním systémem Windows 11 také hráčům poskytuje úžasné výkonnostní zážitky a jeden měsíc služby Xbox Game Pass, aby měli přístup ke stovkám vysoce kvalitních počítačových her.

Zvýšený výkon a grafika

Počítač Predator Triton Neo 16 je plně vybaven nejlepšími technologiemi ve své třídě a je optimalizován sadou funkcí, které umožňují být kreativní a dominovat ve hrách na nejnovějším herním notebooku Acer. Nový procesor Intel Core Ultra řady H je vybaven speciálními funkcemi pro umělou inteligenci a optimalizaci aplikací, což přináší efektivní výkon a plynulé hraní her. V kombinaci s grafickým procesorem až NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop, který podporuje technologii NVIDIA DLSS 3.5, si uživatelé budou moci vychutnat vizuální efekty vylepšené umělou inteligencí v aplikacích a ray-traced hrách. Jako notebook s certifikací NVIDIA-Studio je speciálně vytvořen pro tvůrce, poskytuje rychlý a plynulý výkon v nejnáročnějších pracovních postupech a také přístup k sadě tvůrčího softwaru NVIDIA Studio. Uživatelé navíc mohou odhalit maximální stabilitu a výkon díky ovladačům NVIDIA Studio.

Aby uživatelé mohli plně ocenit vizuální potenciál zařízení, je Predator Triton Neo 16 doplněn dvěma možnými 16palcovými displeji s rozlišením až 3,2 K při obnovovací frekvenci 165 Hz a poměrem stran 16:10. Displeje jsou ověřeny softwarem Calman, aby na obrazovce bylo dosaženo realistických barev a tvůrcům to vyhovovalo co nejlépe. Využívá také 100% barevný gamut DCI-P3, podporu funkce NVIDIA Advanced Optimus a technologie NVIDIA G-SYNC pro ostré barevné odstíny a plynulé snímky. Hráči, streameři a tvůrci obsahu pak mohou na monitoru Triton Neo 16 maximálně využít novou a vylepšenou technologii Acer Purified Voice 2.0. Díky kombinaci řešení pro redukci šumu, formování paprsku za pomoci umělé inteligence a přidání třetího mikrofonu s konstrukcí 3D pole jsou vnější ruchy blokovány, takže komunikace zůstává křišťálově čistá a posluchač se může plně soustředit.

Zůstaňte v pohodě, připojeni a mějte vše pod kontrolou

Ventilátor AeroBlade 3D 5. generace, speciální teplovodivá pasta na bázi tekutého kovu na procesoru a vektorové tepelné trubice pro proudění vzduchu představují pokročilé tepelné řešení herního notebooku Predator Triton Neo 16. S vylepšenou aplikací Predator Sense 5.0 zůstává ovládací centrum na dosah ruky. Jediným kliknutím na speciální klávesu PredatorSense si mohou uživatelé vybrat jeden ze čtyř provozních režimů pro hraní her, ovládat rychlost ventilátoru a sledovat výkon zařízení. Umožňuje také personalizaci RGB třízónového osvětlení klávesnice podle stylu a preferencí. Predator Triton Neo 16 je navíc vybaven celou řadou portů včetně HDMI, portu USB-C Thunderbolt™ 4 a čtečky karet Micro SD™, aby hráči byli neustále připojeni.

Ceny a dostupnost

Predator Triton Neo 16 (PTN16-51) bude v regionu EMEA dostupný v březnu 2024, kdy jeho cena bude od 1799 EUR.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se budou lišit podle regionu. Chcete-li se dozvědět více informací o dostupnosti, specifikacích a cenách produktů na konkrétních trzích, kontaktujte nejbližší pobočku společnosti Acer na adrese https://www.acer.com/cz-cs/