Acistav používá systém Byznys ERP

logo-jkr-webSpolečnost Acistav, specializující se na výstavbu, rekonstrukce a modernizace čerpacích stanic, prošla rozsáhlou restrukturalizací, z níž vyplynula potřeba nahradit stávající informační systém novým řešením s komplexnější funkcionalitou. Požadavkům společnosti nejlépe vyhověl systém Byznys ERP od J.K.R.

Při výběru nového informačního systému byl kladen důraz na zajištění podpory všech důležitých ekonomických a informačních procesů, manažerského rozhodování a zjednodušení práce. Při zvážení všech relevantních kritérií se společnost Acistav rozhodla pro nasazení systému Byznys ERP, který dokázal za dostupnou cenu nabídnout komplexní funkcionalitu a plně pokrýt potřeby podniku. Nezanedbatelnou výhodou a přidanou hodnotou systému Byznys ERP byla také možnost snadného přizpůsobení požadavkům zákazníka, ať již jde o funkcionalitu či uživatelské rozhraní.

Hlavním cílem nasazení systému Byznys ERP ve společnosti Acistav, bylo vedení kompletní firemní agendy, přičemž důraz byl kladen zejména na její maximální zjednodušení a úsporu rutinní práce zaměstnanců společnosti. Důležitou vlastností nasazeného řešení je mimo jiné i možnost pohodlného a přehledného sledování nákladů a výnosů realizovaných zakázek. Pro tento účel bylo vytvořeno také několik specifických reportů.

O společnosti Acistav
Společnost Acistav byla založena roku 2001 s cílem rozšířit skupinu firem sdružených v holdingu Walker o vlastní stavební firmu. Její hlavní činností je výstavba, rekonstrukce a modernizace čerpacích stanic pohonných hmot a zařízení pro stravování a obchod. Od roku 2003 se společnost věnuje také přípravě a realizaci vlastních developerských projektů v oblasti bydlení a služeb. V roce 2008 společnost Acistav začala ve svém oboru působit i na území Slovenské republiky, kde v září roku 2009 založila Acistav SK. Více informací naleznete na www.acistav.cz.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.