Galeos se podílel na dodávce řešení pro Turkcell

Logo_Galeos_webČeská společnost Galeos, specialista na automatizaci podnikových procesů a řízení aplikací v architektuře SOA, se podílela na nasazení platformy pro zpracování velkých objemů dat v reálném čase Progress Apama Complex Event Processing (CEP) u tureckého mobilního operátora Turkcell, který je s více než 33 miliony zákazníků třetí největší v Evropě a 16. největší mobilní operátor světa.

Galeos je dynamicky se rozvíjející softwarová společnost, která je autorizovaným resellerem společností Progress Software a Hewlett-Packard. Své podnikání buduje na dlouhodobých vztazích s koncovými zákazníky, aplikačními partnery a systémovými integrátory. Znalost technologií Progress a HP využívá Galeos v inovativních projektech z oblasti návrhu, vývoje, nasazení, integrace a SOA governance podnikových aplikací, zpracování byznys událostí v reálném čase a automatizace podnikových procesů (BPM).

O společnosti GALEOS
GALEOS se zabývá návrhem, vývojem, nasazením, integrací a SOA governance podnikových aplikací, zpracováním byznys událostí v reálném čase a automatizací podnikových procesů. Společnost GALEOS je autorizovaným resellerem Progress Software a Hewlett-Packard. Více na www.galeos.cz.