IFS byl jmenován vizionářem společností Gartner

ifs_logo_50Globální dodavatel podnikových aplikací, společnost IFS, byla v Magickém kvadrantu společnosti Gartner označena za vizionáře v kategorii správy provozních prostředků v segmentu výroby a distribuce energie*. Zároveň získala ocenění za správná strategická rozhodnutí ve vývoji svého podnikového softwaru IFS Aplikace.

„Těší nás, že jsme byli ve výzkumu Magic Quadrants společnosti Gartner označeni za vizionáře,“ říká Zdeněk Fous, ředitel IFS Czech a Slovakia. „Tento výsledek je dalším potvrzením našeho závazku poskytovat našim zákazníkům inovativní řešení, která drží krok s nejnovějšími technologiemi. A to nejen v segmentu výroby a distribuce energie, ale i v jiných oblastech výroby či správy aktiv,” dodal. K vývoji a zlepšování funkcionality svých aplikací pro správu aktiv, obzvláště pokud jde o zlepšení podpory lineární správy zdrojů, strukturované řízení výpadků a integraci GIS, využívá společnost IFS sofistikovaných nástrojů průmyslové analýzy. Důležitá je však i spolupráce se zákazníky, jejichž požadavky a náměty jsou vždy pečlivě analyzovány. Vysoké hodnocení společnosti Gartner ovlivnily i významné investice do produktů pro odhad aktiv a plánování výstavby, které tvoří významnou část potřebné softwarové podpory velkých energetických společností. V oblasti energetiky patří ke spokojeným zákazníkům společnosti IFS přední hráči trhu, jako například největší světová hydroelektrárna v Číně Three Gorges, největší indická hydroelektrárna National Hydroelectric Power Corporation nebo Brookfield Renewable Power operující v Kanadě, USA a Brazílii. Významnými zákazníky jsou i jaderné elektrárny ve Švédsku, Jižní Africe a Číně.

* Gartner, Inc., Magic Quadrant for Power Generation Enterprise Asset Management Software, Kristian Steenstrup, 17. září 2013.

* Gartner, Inc., Magic Quadrant for Delivery Utility Enterprise Asset Management, Kristian Steenstrup, 18. září 2013.