Další ocenění pro 6. generaci tiskáren KYOCERA

logo_janusKyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala další ocenění od Buyers Laboratory (BLI). Monochromatická laserová tiskárna FS-2100DN s rychlostí 40 stran za min. v testu prokázala vysokou kvalitu tisku a ohromila intuitivním rozhraním i množstvím doplňků. BLI je nezávislou společností, která se zabývá testováním a hodnocením produktů z oblasti tisku dokumentů.

Tiskárna byla oceněna na základě důkladného a více než dvouměsíčního testování, přičemž důraz byl kladen především na životnost tiskárny a kvalitu tisku. Pro účely testu bylo vytištěno více než 100.000 stránek a výsledkem je hodnocení „Highly Recommended“.

Komisi BLI velmi zaujalo i intuitivní rozhraní ovladače KX 6, který umožňuje uživatelům snadno a přehledně konfigurovat různé předvolby tisku přímo z dialogového okna a stal se standardem v celé produktové řadě tiskáren 6. generace. Velkou předností tiskárny FS-2100DN se oproti konkurenci staly také komponenty s dlouhou životností, které minimalizují odpad spojený s provozem tiskáren na minimum, redukují dopad na životní prostředí a v neposlední řadě také snižují celkové náklady na vlastnictví. Režim úspory toneru i oboustranný tisk, který šetří spotřebu papíru, potvrzují, že u ekologicky šetrných výrobků nemusí docházet ke snižování výkonu.

 

Oceněná tiskárna FS-2100DN nabízí i širokou škálu doplňků. Administrátoři a IT pracovníci tak získají bohatou sadu ovladačů, které umožňují detailní zpětnou vazbu na pracovní stanice, a snadné nastavení sítě. Tiskárny KYOCERA jsou pravidelně oceňovány pro flexibilitu, koncept ECOsys a možnosti přizpůsobit tisková řešení v průběhu celého životního cyklu potřebám práce s dokumenty pro malé, střední i velké podniky.

„Naší hlavní strategií je orientace na zákazníka, který vyhledává ekologicky šetrné tiskárny s dlouhou životností, energetickou úsporou a maximálním výkonem. Oceňované tiskárny KYOCERA ECOsys, které v sobě spojují ekonomické, ekologické a systémové řešení tisku, jsou proto ideální volbou“, říká produktový manažer Marek Ploc ze společnosti Janus, která je výhradním distributorem tiskáren a multifunkčních zařízení značky Kyocera na českém trhu. Tiskána Kyocera FS-2100DN je k dispozici u sítě prodejců společnosti Janus.

 

O společnosti Buyers Laboratory LLC

Společnost Buyers Laboratory LLC (BLI) je už 50 let přední nezávislou testovací laboratoří kancelářského vybavení a právním ochráncem spotřebitelů. Ve své internetové databázi a v bulletinech zveřejňuje srozumitelné a přesné informace o parametrech a cenových relacích kancelářských zařízení (kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení). Díky svým zprávám o terénním a laboratorním testování je považována za předního recenzenta výrobků. Ve zprávách z terénu jsou zákazníkům výrobky poprvé představeny spolu s předběžnou analýzou jejich výkonu. V následné zprávě o laboratorním testu, jenž probíhá po dobu několika měsíců ručním testováním v laboratoři, jsou pak klientům poskytnuty nejdetailnější a nejpřesnější hodnotící informace těchto zařízení. Pro více informací navštivte www.buyerslab.com nebo www.buyerslabadvisor.com.