Internet Retail přivádí pod jednu střechu významné internetové obchody

Skupina Internet Retail od května 2011 sdružuje celkem sedm předních českých a slovenských internetových obchodů: KASA.cz, Obchodní-dům.cz, Nakupuj.com, Megaobchod.cz, Hej.sk, Obchodný-dom.sk a Dunaj.sk. Výkonným ředitelem skupiny Internet Retail se stal Tomáš Richter, dosavadní ředitel holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz, obchod řídí Lukáš Zaoral a marketing Jitka Součková.

Tomáš Richter (32) začínal v oboru internetového obchodování v roce 2001, kdy nastoupil na pozici obchodníka do společnosti KASA.cz. Od roku 2003 zastával v KASA.cz post obchodního ředitele, v rámci něhož řídil nákup, prodej, logistiku a toky informací. Roku 2010 byl jmenován generálním ředitelem holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz. Nyní stanul v čele společnosti Internet Retail jako její výkonný ředitel a místopředseda představenstva. Tomáš Richter je absolventem VŠE v Praze, oboru logistika/IT. Ve svém volném čase se věnuje především sportu a cestování, obzvláště rád má adrenalinové zážitky, lyžování a horolezení. Je ženatý a má psa.

Obchodním ředitelem skupiny Internet Retail se stal Lukáš Zaoral (28), který od roku 2004 působil jako produktový manažer v KASA.cz. V roce 2006 přešel na post obchodního manažera a o rok později se ujal vedení obchodního oddělení slovenského portálu Hej.sk. Roku 2010 se stal obchodním ředitelem holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz. Lukáš Zaoral je ženatý a má syna, ve volném čase si rád zajde do fitness centra nebo zahraje squash a také rád cestuje.

Marketingovou ředitelkou skupiny Internet Retail je Jitka Součková (35), jež přišla do KASA.cz v roce 2008, aby vedla marketingové oddělení. Od roku 2010 byla marketingovou ředitelkou holdingu KASA.cz a Obchodní-dům.cz. Jejím koníčkem je sport, především spinning a jumping, kterým se věnuje i jako instruktorka. Ráda čte historickou literaturu a vyrábí bižuterii. Svůj volný čas však nejčastěji tráví se svou malou dcerou.

O skupině Internet Retail
Skupina Internet Retail sdružuje přední české internetové obchody Kasa.cz, Obchodní-dům.cz, Vltava.cz, Cybex.cz, Nakupuj.com a Megaobchod.cz a slovenské nákupní portály Hej.sk, Obchodný-dom.sk a Dunaj.sk. S obratem přes dvě miliardy korun patří mezi největší internetové prodejce v České republice a na Slovensku. Více informací najdete na www.internet-retail.cz.