Kasa.cz jako první nabízí nové možnosti přepravy s Českou poštou

logo-kasa-cz-1_new_webPřední český internetový obchod Kasa.cz začal jako první na českém trhu nabízet přepravu zásilek prostřednictvím nových služeb České pošty – Balík do ruky a Balík Na poštu. Obě novinky nahrazují v nabídce Kasa.cz službu Obchodní balík.

Česká pošta ve spolupráci s vybranými internetovými obchody zahajuje v současné době pilotní provoz nových služeb. Kasa.cz dlouhodobě nabízí svým zákazníkům nejvyšší komfort v oblasti dopravy zásilek, proto jako první na trhu do své nabídky zařadila i nové služby České pošty, které by měly rozšířit možnosti doručení zakoupeného zboží a zvýšit pohodlí internetového nakupování.

Balík do ruky
je určen pro zásilky do 30 kg a doručení proběhne do 3 pracovních dnů od expedice zásilky. Služba nabízí doručení kamkoliv s avízem přes SMS či email.

Balík na poštu
bude doručen na jednu z 2 600 pošt, kterou si zákazník zvolí. O možnosti vyzvednutí dostane avízo přes SMS či email.

Cena Balíku do ruky i Balíku Na poštu na Kasa.cz je 129 Kč.

Obě novinky na www.kasa.cz doplňují stávající možnosti přepravy:
•          Osobní odběr – možný na kamenných pobočkách Kasa.cz,
•          Osobní odběr HDS – na výdejních místech přepravní společnosti HDS,
•          Zásilková doprava DPD a Toptrans,
•          Přeprava kurýrem v Praze – expresní doručení do 90 minut, standardní do 4 hodin,
•          Komfortní doprava HDS – s řadou nadstandardních služeb.

Podrobnosti o možnostech dopravy z internetového obchodu Kasa.cz se můžete dozvědět na www.kasa.cz/doprava a www.kasa.cz/postovni-sluzby.

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz, součást skupiny Internet Retail, nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz od roku 1999 poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Více informací najdete na firma.kasa.cz.