Kasa.cz otvírá novou prodejnu Kasahouse v Ostravě

Přední český internetový obchod Kasa.cz otevírá v Ostravě novou kamennou prodejnu, která navazuje na úspěšný koncept obchodů Kasahouse v Praze a Brně. Otevření prodejny si de facto vyžádali sami zákazníci, když projevili nebývale velký zájem o již fungující Kasahousy nabízející v kamenné prodejně širokou škálu výhod a služeb, na jaké jsou zvyklí ze svých internetových nákupů. Kromě moderního showroomu s množstvím výdejních pultů a terminálů zákazníci v ostravské prodejně ocení také tisíce položek zboží, které si mohou přímo na místě zakoupit a obratem i odnést – doba od zadání objednávky až po vyzvednutí zboží může být pouhých 5 minut.

„Kasahouse v Ostravě otvíráme 1. července a zákazníci se mohou těšit na velmi dobře vybavenou prodejnu o výměře téměř tisíc metrů čtverečních. Věříme, že lidé ocení především možnost osobního odběru při online nákupech, stejně jako výběr daného zboží přímo na místě, kde jsou k dispozici školení poradci. V klidu domova si mohou zboží na internetu vybrat a objednat, ale v Kasahousu ho potom přímo na místě uvidí a „osahají“ si ho. Anebo nakoupí přímo na místě, je to jen na nich. Zájem zákazníků o kamenné prodejny ostatně už teď potvrzují nezávislé průzkumy chování nakupujících na internetu i naše vlastní zkušenosti. Ve všech již otevřených prodejnách Kasahouse v Praze i v Brně došlo k obrovskému nárůstu objednávek z dané lokality, a to v řádech stovek procent, v Brně se jednalo dokonce o nárůst o cca 300 procent,“ uvádí Jitka Součková, tisková mluvčí Kasa.cz.

Podle aktuálních mediálních průzkumů si zákazník v 54 procentech zboží raději prohlédne osobně a v 16 procentech se dokonce na internetu nakupovat bojí. Není proto divu, že spojení internetových nákupů s kamennými obchody začíná být tolik populární. Zákazníci oceňují především fakt, že nekupují „zajíce v pytli“ a produkty zakoupené na internetu mohou před samotným odběrem vidět i je případně vyzkoušet. V prodejně Kasahouse v Ostravě, sídlící v Třebovicích, ulice Sjízdná 5602/4, bude plusem také vhodné umístění prodejny dostupné autem i městskou hromadnou dopravou. Kasahouse nabídne velké parkoviště a výhodnou pozici naproti obchodnímu domu Tesco. Samozřejmostí je profesionální poradenství a komfortní nakládka zboží přímo do auta. Součástí prodejny budou objednávací terminály, šest pokladen a rozsáhlé výstavní prostory, ve kterých si zákazníci mohou prohlédnout akční zboží i novinky značek, které Kasa.cz prodává. Nebude chybět ani gigantická TV showroom stěna dlouhá třináct metrů. Ostravský kamenný obchod nabídne tuto novinku jako první ze všech Kasahousů. Ty další fungují v Praze Čestlicích a na Černém Mostě, a také v Brně v Heršpické ulici.

„Očekáváme, že investice do nových prostor se nám vrátí do jednoho roku, stejně jako tomu bylo v případě dalších projektů Kasahouse. Díky výhodné lokalitě, velkým skladovým zásobám a větší flexibilitě při dodávkách zboží v Ostravě a okolí věříme, že přineseme zákazníkům vyšší komfort nakupování, než na jaký byly v Ostravě doposud zvyklí,“ dodává Jitka Součková.

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 11 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.