Komunikaci značek VIVnetworks.com a VIVmail.cz přebírá agentura PRCOM

Konzultanti české PR agentury PRCOM od listopadu 2015 mediálně zastupují značky VIVnetworks.com a VIVmail.cz. Agentura má mnohaleté zkušenosti z komunikace předních českých e-shopů, proto se dobře orientuje v oblasti online marketingu, který je stěžejním tématem komunikace obou značek.

VIVnetworks.com patří na českém, slovenském, polském a maďarském trhu mezi lídry v affiliate marketingu. Jejích služeb využívá téměř 190 českých e-shopů a zhruba 10 000 webových portálů. VIVmail.cz je specialistou na inteligentní e-mailing založený na špičkové technologii IBM Silverpop. Mezi zákazníky patří více než stovka společností, jako například Kasa.cz, Bata, Zoot.cz, Vodafone, Srovname.cz, Conrad, Mazda, TM Lewin a řada dalších. Agentura bude kromě komunikace s tradičními médii zodpovědná i za prezentaci v sociálním prostředí.

„Inteligentní e-mailing patří mezi nejefektivnější marketingové nástroje, a to z hlediska nákladů i výnosů. Affiliate marketing zase dokáže zefektivnit online marketingové kampaně a generovat i více než 10 % obratu,“ uvedl Vladan Hejnic, CEO společnosti VIVnetworks.com a dodal: „Od spolupráce s konzultanty PRCOM si slibujeme posílení povědomí o těchto nástrojích nejen mezi marketingovou komunitou, ale i mezi těmi, pro které není online marketing denní chleba.“

Affiliate marketingu se do hloubky bude věnovat největší středoevropská konference na toto téma, která se uskuteční 7. listopadu 2015 v Praze. Více na www.affiliatekonference.cz.