Setkání uživatelů společnosti IFS

Iifs_logo_50FS, globální dodavatel podnikových aplikací, připravil pro své zákazníky Setkání uživatelů IFS 2015. 156 účastníků konference mělo možnost shlédnout více než 20 prezentací v průběhu dvou dnů, zúčastnit se workshopu, diskusí i společenského večeru. Hlavními partnery akce byl ALTEC a CDC.

Ve dnech 6.-7. října se v hotelu Holiday Inn v Brně konalo setkání uživatelů IFS 2015. Mottem konference bylo „15 let úspěšného působení IFS na Českém a Slovenském trhu“. Letošní setkání bylo bohaté na přednášky, které probíhaly paralelně ve třech sálech, zákazníci si tak měli možnost zvolit téma podle svého zájmu. Součástí setkání byl odborný workshop, kde byly na praktických příkladech předvedeny a diskutovány možnosti přizpůsobení IFS Aplikací a jejich procesů bez programování jádra. Workshop byl určen pro administrátory a správce IFS Aplikací.

Celodenní pracovní program byl zakončen společenským večerem ve stylu „Velký Gatsby“, nechybělo kasíno, degustace vín ani jazz.

Setkání uživatelů se zúčastnilo 105 zákazníků a 51 zástupců partnerů a odborníků firmy IFS.

Účastníci letošního setkání hodnotili pozitivně výběr místa a času konání akce. Ocenili také možnost volby prezentací a pracoviště s terminály, kde byly předváděny ukázky z IFS Aplikací ve výrobním prostředí. Pro další setkání v příštích letech jsme nasadili velmi vysokou laťku“, říká Zdeněk Fous, ředitel IFS pro Českou a Slovenskou republiku. „Těší nás, že naši zákazníci oceňují odbornou připravenost a odbornost našeho českého i slovenského týmu, společně s nimi jsme tak důstojně oslavili 15 let našeho působení na Českém a Slovenském trhu“, dodává Zdeněk Fous.

O společnosti IFS

IFS™ je celosvětově uznávaným lídrem ve vývoji a realizaci podnikového software v oblasti plánování podnikových zdrojů (ERP), řízení aktiv podniku (EAM) a řízení podnikových služeb (ESM). IFS umožňuje zákazníkům v cílových odvětvích být blíže jejich oboru podnikání, pomáhá jim být agilnější a přináší možnost těžit ze změny podmínek. IFS je veřejně obchodovaná společnost (XSTO: IFS) založená v roce 1983 a v současné době má více než 2,700 zaměstnanců. Prostřednictvím svých poboček a partnerů podporuje přes 2,400 zákazníků z celého světa.

Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s.r.o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia, spol. s r.o. se sídlem v Žilině. Od r. 2001 v ČR rovněž jako distributor a implementační partner IFS působí významný český systémový integrátor, společnost ALTEC a.s. V roce 2014 se partnerem stala také společnost CDC Data, s.r.o. sídlící v Brně. V současné době mají všechny tyto společnosti k dispozici více než 80 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu. Více na www.IFSWORLD.com.

Sledujte nás na Twitter: @ifsworld