„Night at SAP“: Inspirace pro zájemce o kariéru ve společnosti SAP

Večer otevřených dveří s názvem „Night at SAP“ uspořádají pro uchazeče o zaměstnání společnosti SAP Services, SAP Ariba a SAP Concur. Akce se uskuteční 9. října od 18:00 v prostorách Metronom Business Center v Praze.

Účastníci „Night at SAP“ budou mít možnost se dozvědět, čím se výše uvedené společnosti zabývají, jaké existují možnosti profesního uplatnění a jaké benefity by jakožto zaměstnanci těchto společností mohli získat. Nebude chybět ani networking s manažery a zaměstnanci a komentovaná prohlídka moderních kancelářských prostor, které v uplynulém roce získaly mnoho ocenění včetně titulů Zasedačka roku a Kancelář roku.

Moderní kancelářské prostory, v nichž společnosti SAP Services, SAP Ariba a SAP Concur sídlí, podporují jak týmovou práci a kreativitu zaměstnanců, tak i aktivní a zdravý životní styl. K dispozici jsou prostorné kuchyňky, samostatný dětský koutek, terasa s grilem a řada privátních a relaxačních zón. Zaměstnanci mohou v rámci flexibilní pracovní doby využít i posilovnu s profesionálním trenérem, zahrát si kulečník nebo stolní fotbal.

Společnosti SAP Services, SAP Ariba a SAP Concur jsou součástí skupiny SAP. SAP Services poskytuje z Prahy finanční a personální služby pobočkám SAP po celém světě. Podle výsledků celosvětového průzkumu agentury Randstad patří SAP Services mezi nejatraktivnější zaměstnavatele v ČR a v žebříčku českých center podnikových služeb dokonce vítězí. SAP Ariba propojuje společnosti s jejich zákazníky a dodavateli a pomáhá jim řídit jejich výdaje. Díky síti SAP Ariba objevují nakupující a dodavatelé z více než tří milionů firem a 190 zemí nové příležitosti, spolupracují na transakcích a rozvíjejí své vztahy. SAP Concur je dodavatelem cloudového softwaru pro správu služebních cest a cestovních výdajů.

Všechny tři společnosti nabízejí zajímavé příležitosti osobního rozvoje a růstu. Mezi základní požadavky na uchazeče patří znalost angličtiny, která je vnitrofiremním jazykem. Výhodou je znalost dalších cizích jazyků, naopak znalost češtiny není nutná.

„Night at SAP“ se uskuteční 9. října 2018 v podvečerních hodinách mezi 18:00 až 20:30 v Metronom Business Center na adrese Bucharova 2817/11 u stanice metra Nové Butovice, Praha 5.

Registrace je možná na e-mailové adrese openday@sap.com.