OKI představuje barevné tiskárny štítků a vinět řady Pro Series

Společnost OKI Europe vstupuje na trh tiskáren štítků a vinět s modely Pro1040 a Pro1050, které pomohou zvýšit atraktivitu produktů pomocí rychlé, snadné a nákladově úsporné tvorby štítků.

Tiskárny pro úzký formát (kategorie „narrow format“) byly navrženy speciálně pro rostoucí trh uživatelů, kteří vyžadují „on-demand“ tisk barevných štítků včetně možnosti personalizace jednotlivých štítků. Výhodou je snadné nastavení tiskárny, možnost okamžitého tisku a pro použití navíc není třeba dlouhého zaškolování.

Modely Pro1040 a Pro1050 jsou určeny pro použití přímo ve firmě, nahrazují běžně outsourcovaný tisk a umožní zákazníkům větší flexibilitu při tisku. Uživatelé získají nové možnosti při designu štítků a mohou tisknout i malé objemy, což vede ke sníženým zásobám předtištěných štítků i k nižšímu množství odpadu. Díky možnosti tisku přímo ve firmě není třeba čekat na dodávku externě vytištěných štítků.

Uživatelé obou tiskáren mohou tisknout na širokou škálu materiálů ve čtyřech nebo pěti barvách.

Tiskárna OKI Pro1040 tiskne v barvách CMYK, zatímco tiskárna OKI Pro1050 tiskne v barvách CMYK s bílou barvou (CMYK+W). Díky bílému toneru mají uživatelé další výhodu při tisku na průhledná nebo barevná média – toho je dosaženo tiskem neprůhledného bílého pozadí pod obraz v barvách CMYK, díky čemuž je tištěný výsledek ještě poutavější.

Široké možnosti manipulace s médii umožňují tisk na řadu povrchů – od texturovaných papírů až po syntetické materiály s bílým, čirým, neprůhledným nebo barevným pozadím. Na rozdíl od inkoustových tiskáren si tiskárny štítků OKI řady Pro snadno poradí s novými typy materiálů.

Tiskárny jsou ideální pro chemické značení, tisk štítků pro katalogizaci majetku, venkovní použití, použití v chladu či mrazu nebo pro označení obalů, nápojů a zboží pro domácí použití. Na těchto modelech lze vytisknout i voděodolné štítky, které byly testovány pro použití pod vodou a jsou odolné i proti UV záření.

Díky své efektivitě a nízkým počátečním nákladům přinášejí tiskárny štítků OKI vysokou užitnou hodnotu. Díky flexibilní konfiguraci lze nastavit úlohu v řádu pouhých několika minut. I poskytovatelé tiskových služeb, grafická studia a copycentra tak budou moci nabízet svým zákazníkům tisk barevných štítků v malých sériích na vyžádání.

 

Specifikace tiskáren Pro1040 a Pro1050

 • Možnosti barev Pro1040 (CMYK) a Pro1050 (CMYK+W)
 • Typ média štítek na běžném papíře, štítek na lesklém papíře, štítek na       syntetickém filmu
 • Šířka média role papíru: 25,4 mm (1,0”) až 130 mm (5,1”) včetně krycí vrstvy
 • Tloušťka média 0,076 až 0,250 mm
 • Délka štítku 12,7 mm (0,5") až 1 320,8 mm (52")
 • Směr odvíjení role lícem ven, lícem dovnitř
 • Rychlosti tisku Max. 152,4 mm/s (6 sn./s)
 • Paměť (Std./Max) 2 000 MB / 2 000 MB
 • Pevný disk 250 GB
 • Automatická řezačka otočná čepel, kompletní oříznutí
 • Rozměry (ŠxHxV) 1 040 x 477 x 441 (tiskárna včetně odvíječe)
 • Hmotnost (vč. spotřebního materiálu) cca 62 kg (tiskárna 43 kg, odvíječ 19 kg)

Tags: