Společnost IFS představuje širokou řadu mobilních řešení

ifs_logo_50IFS, globální společnost zabývající se vývojem podnikových aplikací, nedávno představila řadu mobilních řešení, od správy služeb a servisu u zákazníka po aplikace pro smartphony pro kancelářské pracovníky. Investice do produktů je součástí firemní strategie IFS, korespondující s cílem stát se předním dodavatelem v oblasti podnikové mobility.

V návaznosti na velký úspěch první vlny aplikací pro smartphony a spuštění partnerského programu IFS Touch Apps Partner Program představuje společnost IFS řadu nových aplikací IFS Touch Apps* a zároveň rozšiřuje dříve uvedené funkce na další operační systémy. Mezi partnerské aplikace patří DocBox, která byla vyvinuta společností Addovation. Zajišťuje přístup k důležité dokumentaci a umožňuje její sdílení prostřednictvím uživatelem vybraného zařízení. Další aplikací, kterou vyvinula společnost Din ERP, je Employee Files, která umožňuje efektivní vyhledávání zaměstnanců.

Servisní technici v terénu a technici údržby mohou využívat intuitivní řešení IFS Mobile Work Order, které je k dispozici pro nové platformy Android a Windows. Toto řešení funguje jako integrovaná funkce IFS Aplikací a IFS Metrix Service Management, což přináší rychlejší a nákladově efektivnější zavedení. IFS Mobile Work Order lze integrovat také se stávajícími back-end řešeními.

Nové řešení IFS Warehouse Data Collection bylo testováno a zdokonalováno prostřednictvím programu pro první zákazníky a nabízí novou konfigurovatelnou funkci pro automatizované zachycení dat a spouštění procesů. Toto řešení, podporující platformy Android, Windows Mobile/CE a Windows, je určeno k podpoře distribuce a výroby s vysokým objemem stejně jako ke správě náhradních dílů s nízkým objemem nebo materiálu na místě projektu, kde jsou klíčovými faktory efektivita a sledovatelnost.

„Rok 2013 byl pro společnost IFS z hlediska mobilních řešení klíčovým a přinesl nám ještě větší motivaci i nadále pokračovat v investování do našich produktů v této oblasti,“ uvedl Pavel Bláhovec, ředitel obchodu a podpory společnosti IFS. „Tento posun směrem k mobilnímu podnikání je všudypřítomným trendem, který bude i nadále působit na ziskovost a výkonnost v rámci každé organizace – od výrobní haly po zasedací místnosti. Společnost IFS je na tuto obchodní transformaci připravena a bude pokračovat ve vývoji řešení na podporu mobilních požadavků v našich cílových odvětvích.“

* Poznámka pro redaktory:

IFS Scan Umožňuje uživatelům zachytit data prostřednictvím čárových kódů, NFC štítků nebo ručním vkládáním a provádět procesy ve skladu i mimo něj.

IFS Nonconformance Reporter umožňuje uživatelům vytvářet a předkládat hlášení o neshodách v terénu, doprovázené textem, fotografiemi a klasifikací.

IFS Audit Companion pomáhá auditorům jakosti evidovat zjištění auditu v reálném čase a pro vytváření hlášení spojených s auditem může být kombinována s aplikací IFS Nonconformance Reporter.

IFS Incident Reporter je mobilním rozšířením řešení IFS Health & Safety a umožňuje uživatelům ohlašovat případy ohrožení zdraví a bezpečnosti v reálném čase a přímo v místě nehody.

IFS Admin Companion umožňuje administrátorům IFS Aplikací monitorovat aktuální stav serveru, přijímat upozornění na chyby, blokovat/odblokovat uživatelské účty a měnit hesla.

 

 

O společnosti IFS

IFS je veřejně obchodovaná společnost (OMX STO: IFS) založená v roce 1983, která vyvíjí, dodává a implementuje systém IFS Applications™, plně integrovanou sadu aplikací pro plánování podnikových prostředků založenou na technologii SOA. Společnost má více než 2 000 zákazníků ve více než 50 zemích a soustředí se na sedm hlavních odvětví: letectví a obranu, technické služby a telekomunikace, strojírenství, zpracovatelský průmysl, automobilový průmysl, maloobchod a velkoobchod, stavební průmysl a správu služeb. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s. r. o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia s.r.o. se sídlem v Žilině. Od r. 2001 v ČR rovněž jako distributor a implementační partner IFS působí významný český systémový integrátor, společnost ALTEC a.s. V současné době mají všechny tyto společnosti k dispozici více než 80 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu. Více informací naleznete na www.IFSWORLD.com a www.ALTEC.cz.