Tiskové řešení Kyocera MyQ od české společnosti Janus získalo ocenění od BLI

logo_janusKyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala ocenění od společnosti Buyers Laboratory (BLI). Systém pro řízení, sledování a reportování tisku, Kyocera MyQ 4 Business Pro, obdržel hodnocení 4,5 hvězdičky. Odborníci z BLI vysoce hodnotili především širokou škálu funkcí řízení a účtování tisku, zabezpečení tisku, možnost omezení nežádoucích tisků a intuitivní správu systému prostřednictvím webového rozhraní.

Jako další silné stránky řešení byly vyzdviženy:

• možnost nastavení automatického přesměrování tisků na zařízení s nižšími tiskovými náklady

• podpora mobilního tisku

• rozšířené možnosti skenování

• možnost uložení zvolených dokumentů pro opětovný tisk

 

Kyocera MyQ je velmi výkonné řešení, nabízející rozsáhlé množství funkcí a možností nastavení v kombinaci s velice jednoduchým používáním, které ocení nejen administrátoři ale i běžní uživatelé. Kromě očekávaných funkcí zabezpečení, sledování a účtování tisku, nabízí také rozšířené funkce skenování a možnost nastavení kvót a limitů pro tiskové výstupy.

Mezi další výhody patří velice rychlá a snadná instalace, která může být provedena během několika minut. Po nastavení všech požadovaných funkcí mohou administrátoři jednoduše sledovat veškeré tiskárny a multifunkční zařízení prostřednictvím praktického a přehledného webového rozhraní.

Nebývalá flexibilita řešení je zajištěna také integrovanou součástí tiskového systému -servisním modulem. Ten umožňuje mimo jiné automaticky objednávat tonery a servisní zásahy.

 

O společnosti Buyers Laboratory LLC

Společnost Buyers Laboratory LLC (BLI) je už 50 let přední nezávislou testovací laboratoří kancelářského vybavení a právním ochráncem spotřebitelů. Ve své internetové databázi a v bulletinech zveřejňuje srozumitelné a přesné informace o parametrech a cenových relacích kancelářských zařízení (kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení). Díky svým zprávám o terénním a laboratorním testování je považována za předního recenzenta výrobků. Ve zprávách z terénu jsou zákazníkům výrobky poprvé představeny spolu s předběžnou analýzou jejich výkonu. V následné zprávě o laboratorním testu, jenž probíhá po dobu několika měsíců ručním testováním v laboratoři, jsou pak klientům poskytnuty nejdetailnější a nejpřesnější hodnotící informace těchto zařízení. Pro více informací navštivte www.buyerslab.com nebo www.buyerslabadvisor.com.

 

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

 

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

 

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.