Symantec Endpoint Protection získal ocenění AV-TEST AWARD 2013

logo_symantec_small_okAV-TEST Institut oznámil ocenění AV-TEST AWARD pro nejlepší bezpečnostní produkty, které poskytují ochranu proti malwaru. Toto ocenění obdržely nejlepší produkty pro Windows pro domácí uživatele i pro korporátní klientelu v kategoriích Ochrana a Výkon. V tomto roce bude poprvé do hodnocení AV-TEST také zařazeno antivirové řešení, které přináší tu nejlepší ochranu pro systém Android. AV-TEST Institut uděluje toto ocenění nejefektivnějším antivirovým produktům testovaným v rozličných kategoriích.

Cena AV-TEST Za nejlepší výkon 2013 pro korporátní uživatele byla udělena bezpečnostnímu softwaru Symantec Endpoint Protection. Testy byly zaměřeny na obvyklé aktivity, jako je stahování webových stránek, stahování softwaru, instalace a start-up programů a kopírování složek. Aby se produkt mohl kvalifikovat na toto ocenění, musí splňovat všechny certifikační předpoklady, které AV-TEST pro korporátní uživatele obsahuje. Tyto předpoklady se kontrolovaly každé dva měsíce.

Certifikační testy zahrnují kategorie: PROTECTION, PERFORMANCE a USABILITY a zkouší výkon produktu v okamžiku, kdy software provádí ochranu před současnými hrozbami. Všechny analýzy jsou vyhodnocovány současně za podmínek reálného testu. Záznamy výsledků nezávislých testů jsou pak poměřovány se současnými hodnotami v daném segmentu a v souladu s nimi vyhodnocovány.

Více informací a detailní hodnocení testu najdete na stránkách AV-TEST: http://www.av-test.org/en/test-procedures/award/2013/

Více informací o produktu Symantec Endpoint Protection: www.symantec.cz

 

 

 

 

 

O společnosti Symantec

Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování řešení zabezpečení, úložišť a správy systémů, která pomáhají jednotlivým zákazníkům i organizacím zabezpečit a spravovat informace. Náš software a naše služby chrání komplexněji a efektivněji, před více riziky a ve více místech a poskytují jistotu při užívání a ukládání informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Mountain View v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.