Společnost IFS přináší vizualizaci do správy dokumentů IFS (IFS Document Management)

Společnost IFS uvádí InstantView – novou funkci pro vizualizaci dokumentů ve správě dokumentů IFS. Toto řešení umožňuje náhled jakéhokoli dokumentu bez ohledu na formát souboru nebo předinstalovaný software.

Funkce InstantView umožňuje uživateli zobrazit jakýkoli soubor dokumentu od dokumentů Microsoft Office po soubory 2D- a 3D-CAD bez nutnosti instalovat software, v němž byl tento soubor původně vytvořen. Všechny soubory jsou renderovány na serveru, čímž se snižuje využití šířky pásma a zlepšuje se výkon v pomalých sítích a v distribuovaných prostředích. Jelikož soubory nejsou stahovány přímo do místních zařízení, mohou společnosti při nakládání s utajovanými nebo citlivými materiály zajistit lepší bezpečnost.

Funkce InstantView je založena na řešení společnosti Oracle AutoVue Enterprise Visualization a představuje zásadní posílení stávajících funkcí založených na lokálně stahovaných náhledech souborů konvertovaných do formátu PDF. Díky využití nejmodernější technologie nabízí společnost IFS vestavěnou vizualizaci, která umožňuje snazší náhled a sdílení dokumentů bez jakýchkoli požadavků na software ze strany uživatele.

„Jsme nadšeni, že můžeme představit funkci InstantView, která je prvním z řady vylepšení, jež plánujeme pro nové řešení správy dokumentů a je založena na řešení AutoVue Enterprise Visualization společnosti Oracle. Funkce InstantView je navržena tak, aby zlepšovala efektivitu a bezpečnost procesu správy dokumentů a také výrazně snižovala zatížení sítě, takže je ideální pro distribuovaná prostředí,“ říká Christian Klingspor, produktový ředitel oddělení Service & Asset Management Solutions ve společnosti IFS.

„S využitím řešení AutoVue společnosti Oracle jako základu pro InstantView může společnost IFS svým zákazníkům nabídnout výkonné vizualizační řešení, které dokáže zlepšit efektivitu uživatele, výkon sítě i zabezpečení. AutoVue společnosti Oracle je přední vizualizační technologií a poskytuje vysoce funkční řešení pro stávající i budoucí uživatele společnosti IFS“, řekl Thierry Bonfante, ředitel pro produktový management a strategii AutoVue společnosti Oracle.

IFS InstantView si mohou zakoupit zákazníci využívající IFS Enterprise Exprorer nebo webová rozhraní. Řešení částečně založené na technologii Oracle je dodáváno jako vestavěná a zcela integrovaná funkce v rámci řady IFS Aplikace.

Společnost IFS je členem programu Oracle PartnerNetwork (OPN) s úrovní Platinum.

O společnosti IFS

IFS je veřejně obchodovaná společnost (OMX STO: IFS) založená v roce 1983, která vyvíjí, dodává a implementuje systém IFS Applications™, plně integrovanou sadu aplikací pro plánování podnikových prostředků založenou na technologii SOA. Společnost má více než 2 000 zákazníků ve více než 50 zemích a soustředí se na sedm hlavních odvětví: letectví a obranu, technické služby a telekomunikace, strojírenství, zpracovatelský průmysl, automobilový průmysl, maloobchod a velkoobchod, stavební průmysl a správu služeb. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s. r. o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia s.r.o. se sídlem v Žilině. Od r. 2001 v ČR rovněž jako distributor a implementační partner IFS působí významný český systémový integrátor, společnost ALTEC a.s. V současné době mají všechny tyto společnosti k dispozici více než 80 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu. Více informací naleznete na www.IFSWORLD.com a www.ALTEC.cz.