DATASYS servisním partnerem společnosti Huawei

Společnost Huawei, přední světový dodavatel informačních a komunikačních řešení, oznámila, že jejím novým servisním partnerem pro datová úložistě a servery se v České republice a na Slovensku stala společnost DATASYS, která v oblasti podpory serverů a diskových polí disponuje dlouholetými zkušenostmi.

Společnost Huawei zvolila DATASYS na základě výběrového řízení, v rámci něhož vysoce ohodnotila především jeho profesionální přístup, četné zkušenosti konzultantů, vynikající zázemí a pozitivní reference z českého trhu. Obě společnosti podepsaly koncem června 2012 smlouvu, v níž se DATASYS zavázal zabezpečit pro české a slovenské zákazníky Huawei Hot-line 24x7x365 a on-site servis s reakční dobou již do 4 hodin. Jednotlivé servisní balíčky jsou nabízeny pod značkou Huawei a partneři si je mohou podobně jako produkty objednávat prostřednictvím autorizovaných distributorů.

„Jsme rádi, že si společnost Huawei vybrala pro zajištění technické podpory pro své servery a storage právě nás. Věřím, že díky našim dlouholetým zkušenostem s technickou podporou, budeme pro Huawei velkým přínosem . Jen s kvalitní servisní podporou je možné se na trhu úspěšně etablovat s novými produkty,“ uvedl Jindřich Flusser, Servise Operations Manager, DATASYS.

„S ohledem na zvyšující se prodeje našich zařízení a růstový plán u podnikových zákazníků je dohoda o poskytování kvalitní a spolehlivé záruční a pozáruční podpory pro naše datová úložiště, virtuální knihovny a servery velmi významným strategickým krokem,“ uvedl Tomáš Brouček, ředitel divize Enterprise ve společnosti Huawei, a dodal: „Spokojenost a jistota bezproblémového provozu našich zákazníků je pro nás klíčová , proto jsme jako poskytovatele podpory vybrali renomovaného a zkušeného partnera, který uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.“

O společnosti DATASYS
DATASYS je špičkový český poskytovatel služeb a řešení v oblasti informačních technologií. Společnost vznikla v roce 1994 a svým současným obchodním obratem a šíří záběru patří mezi přední IT společnosti v České republice. Jejími zákazníky jsou významné české společnosti z oblasti utilit, financí, telekomunikací, zdravotnictví či obchodu a služeb a instituce státní správy. Sídlo společnosti DATASYS je v Praze a pobočky v Hradci Králové a Plzni. Více na www.datasys.cz.

O společnosti Huawei
Huawei je přední světový dodavatel informačních a komunikačních řešení. Založena byla v roce 1987, dnes má celosvětově více než 130 000 zaměstnanců a působí ve 140 zemích. Produkty a řešení Huawei využívá více než třetina světové populace. V České republice působí Huawei od roku 2004, zaměstnává zde přes 300 lidí. Huawei Enterprise je dodavatelem ICT řešení a služeb pro podnikový sektor: od státní a veřejné správy, přes průmyslové podniky, bankovnictví a finančnictví, až po dopravu, energetiku, utility a další oblasti. Zaměřuje se na poskytování infrastruktury, komunikačních nástrojů, produktů pro datová centra a cloud computing i průmyslových aplikací. Více informací o řešeních pro podniky naleznete na www.enterprise.huawei.com.