Společnost JSC ENERGO-PRO Georgia zefektivní provoz pomocí IFS Aplikací

  • ifs_logo_50Největší gruzínský výrobce elektřiny si zvolil IFS Aplikace pro konsolidaci svých klíčových podnikových procesů do jediného centralizovaného řešení

 

Společnost IFS, globální dodavatel podnikových aplikací, oznamuje, že společnost JSC ENERGO-PRO Georgia, největší výrobce a distributor elektrické energie v Gruzii, se rozhodla nasadit ERP systém IFS Aplikace 8. Od tohoto kroku si zákazník slibuje zrychlení podnikových procesů, jako je finanční řízení, řízení projektů i lidských zdrojů, distribuce a údržba.

 

Hlavním cílem implementace řešení IFS Aplikace je integrace současných systémů pro řízení podniku. Nové řešení by mělo zajistit přístup k aktuálním informacím na standardizovaném základě, integrovat procesy v oblasti financí a řízení skladových zásob, zlepšit údržbu a opravu strojů a zařízení.

Od implementace sady IFS Aplikace 8 očekáváme vylepšení našich podnikových procesů v řadě oblastí,” komentuje rozhodnutí Nikolaj Nikolov, výkonný ředitel společnosti JSC ENERGO-PRO. „Provozujeme rozsáhlou a komplexní infrastrukturu, takže potřebujeme mít neustále přístup k aktuálním a spolehlivým datům poskytovaným v konzistentní formě. Doufáme, že nový integrovaný systém umožní naší společnosti efektivnější správu aktiv.“

Jsme rádi, že se společnost JSC ENERGO-PRO Georgia přidala mezi naše zákazníky z energetického sektoru,” uvedl Marcin Taranek, výkonný ředitel společnosti IFS pro střední a východní Evropu. „Máme mnohaletou zkušenost s globálním energetickým trhem a spolupráce s klíčovými zákazníky nám umožňuje poskytovat optimální řešení pro tento sektor.”

Podle plánu bude projekt implementace dokončen v květnu letošního roku.

 

 

O společnosti JSC ENERGO-PRO Georgia

Výrobce a distributor elektrické energie JSC ENERGO-PRO Georgia je největší gruzínskou energetickou společností. Vlastní a provozuje 10 středně velkých vodních elektráren s celkovou kapacitou přes 414 MW. Společnost JSC ENERGO-PRO Georgia je plně vlastněná českým subjektem ENERGO-PRO a.s. Tato společnost vstoupila na gruzínský energetický trh v roce 2007 prostřednictvím nákupu místních vodních elektráren a distributorů elektřiny. Posléze zde rozvinula úspěšnou podnikatelskou činnost a stala největším výrobcem a distributorem energie v zemi. Své služby nabízí na více než 70 % gruzínského území, má 860 000 zákazníků mezi domácnostmi, podniky a státními organizacemi. Zaměstnává 5 200 odborníků a je tak jedním z největších zaměstnavatelů v Gruzii. Podrobnější informace: www.ENERGO-PRO.ge.

O společnosti IFS

IFS™ je celosvětově uznávaným lídrem ve vývoji a realizaci podnikového software, který pomáhá společnostem zvýšit agilnost ve třech hlavních oblastech: plánování podnikových zdrojů (ERP), řízení aktiv podniku (EAM) a řízení podnikových služeb (ESM). Díky vysoce odborným znalostem jednotlivých průmyslových odvětví, umožňuje IFS svým zákazníkům v cílových trzích rychle a pružně reagovat na změny podmínek. IFS je veřejně obchodovaná společnost (XSTO: IFS) založená v roce 1983 a v současné době má více než 2 700 zaměstnanců. IFS prostřednictvím svých poboček a partnerů ve více než 60 zemích podporuje přes 2 400 zákazníků z celého světa. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s.r.o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia, spol. s r.o. se sídlem v Žilině. Od r. 2001 v ČR rovněž jako distributor a implementační partner IFS působí významný český systémový integrátor, společnost ALTEC a.s. V současné době mají všechny tyto společnosti k dispozici více než 80 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu. Více na www.IFSWORLD.com.

Sledujte nás na Twitter: @ifsworld

Navštivte IFS Blogs, naše stránky zaměřené na technologie, rozvoj a inovace: http://blogs.ifsworld.com/