10 multifunkcí Kyocera získalo ocenění BLI „Winter Pick“ 2015

logo_janusKyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala ocenění „Winter Pick“ od společnosti Buyers Laboratory (BLI) pro řadu multifunkcí Taskalfa a Ecosys. Stroje byly oceněny zejména za vysokou spolehlivost, výbornou kvalitu barevného výstupu a vynikající vlastnosti v oblasti ochrany životního prostředí.

 

Kyocera získala ocenění po rozsáhlém několikaměsíčním testování. Nejvyšší známky obdržely multifunkce za spolehlivost provozu, kvalitu obrazu a komplexní otevřenou softwarovou platformu HyPAS. Jako vynikající byly označeny úspora a produktivita.

 

Vynikající A3 a A4 multifunkční zařízení

V kategorii černobílých multifunkcí zvítězily stroje TASKalfa 3010i, 3510i a 8001i. Modely TASKalfa 3551ci, 6551ci a 7551ci vyhrály zase kategorii barevných multifunkčních zařízení. Analytici BLI chválí tyto modely za výjimečnou spolehlivost a snadné použití. Pro svou příkladnou kvalitu obrazu a díky otevřené platformě HyPAS byl cenou Winter Pick 2015 poctěn model ECOSYS M3550idn jakožto vynikající A4 černobílá MFP pro střední až velké pracovní skupiny.

Maki Nagao, Senior Marketing Manager v KYOCERA Document Solutions, vysvětluje: „Platformou Kyocera HyPAS jsou standardně vybavena všechna vítězná zařízení. HyPAS nabízí vedle jedinečné flexibility i možnost nasadit celou škálu praktických aplikací včetně tiskového řešení MyQ, které řídí a zabezpečuje oběh dokumentů a umožňuje snadnou integraci s jakýmkoliv síťovým prostředím. Všechny oceněné modely jsou také připraveny pro mobilní tisk, který je již dnes nezbytnou součástí každodenního pracovního postupu.”

 

Úspěch v energetické účinnosti

Kyocera stále potvrzuje svůj závazek být nejlepší v oblasti energetické účinnosti. Ve srovnání s ostatními A4 černobílými MFP ve své třídě spotřebovávají v testu BLI ECOSYS M3550idn a ECOSYS M3560idn o 47 procent méně energie, zatímco ECOSYS M6526cdn spotřebovává o 43 procent méně, než je průměr. Každé zařízení také přichází s režimem snížení spotřebu toneru pro tisk a kopírování, a zkušebním režimem, který pomáhá snižovat odpad a spotřebu papíru.

 

BLI je respektována jako nezávislý dodavatel analytických informací, kterým IT ředitelé a uživatelé důvěřují a využívají při poptávce tiskových zařízení.

 

O společnosti Buyers Laboratory LLC
Společnost Buyers Laboratory LLC (BLI) je už 50 let přední nezávislou testovací laboratoří kancelářského vybavení a právním ochráncem spotřebitelů. Ve své internetové databázi a v bulletinech zveřejňuje srozumitelné a přesné informace o parametrech a cenových relacích kancelářských zařízení (kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení). Díky svým zprávám o terénním a laboratorním testování je považována za předního recenzenta výrobků. Ve zprávách z terénu jsou zákazníkům výrobky poprvé představeny spolu s předběžnou analýzou jejich výkonu. V následné zprávě o laboratorním testu, jenž probíhá po dobu několika měsíců ručním testováním v laboratoři, jsou pak klientům poskytnuty nejdetailnější a nejpřesnější hodnotící informace těchto zařízení. Pro více informací navštivte www.buyerslab.com nebo www.buyerslabadvisor.com.

 

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

 

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

 

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.