Společnost Synology® představuje zařízení VS600HD, efektivní řešení televizní stěny pro službu Surveillance Station

Společnost Synology dnes oznámila, že na český a slovenský trh uvádí zařízení VisualStation VS600HD, což je kompaktní klient pro monitorování a správu služby Synology Surveillance Station1. Zařízení VS600HD podporuje až dva displeje 4K a pomocí systému VESA ho lze snadno připevnit za monitory a vytvořit tak kompaktní televizní stěnu pro bezpečnostní týmy.

„Vytvoření vlastního řešení monitorování pomocí zařízení VS600HD je nesmírně jednoduché,“ uvedl Joseph Liang, produktový manažer pro dohledová řešení společnosti Synology. „Zařízení VS600HD bylo navrženo tak, aby fungovalo prakticky jako zařízení typu plug-and-play a umožňovalo energeticky i prostorově úsporné sledování a správu kamer, řízení přístupu a mnoho dalšího.“

Flexibilní nasazení

Každé zařízení VS600HD obsahuje dva výstupy 4K HDMI a podporuje tak souběžné zobrazení signálu až z 50 kamer na dvou displejích. Pokud je potřeba zajistit podporu rozsáhlejšího sledování pomocí videa, lze v tandemu nasadit několik zařízení VS600HD.

Podle potřeb nasazení je možné povolit přizpůsobitelný přístup k ovládání kamer, mapám, předchozím záznamům apod. a zajistit tak rychlejší reakci na bezpečnostní incidenty. Služba Surveillance Station podporuje oprávnění a delegování pro jednotlivé uživatele a přináší tak maximální flexibilitu.

Další informace o službě Surveillance Station

Bezpečná platforma pro sledování

Služba Synology Surveillance Station a zařízení VS600HD podporují streamování videa pomocí protokolu HTTPS, které společně s dalším šifrováním na úrovni svazku a souboru chrání nahraný záznam. Zařízení VS600HD splňuje požadavky NDAA a TAA amerických federálních úřadů a uživatelé si tak mohou být jisti dodržováním bezpečnostních standardů.

Dostupnost

Zařízení VS600HD můžete zakoupit již dnes prostřednictvím partnerů společnosti Synology. Další informace jsou uvedeny na stránce https://www.synology.com/products/VS600HD

  1. Kompatibilní se službou Surveillance Station 9.1.2 nebo novější.