Acer představil nový Chromebox Mini jako vylepšené digitální zobrazovací zařízení

Během akce Integrated Systems Europe (ISE) představí společnost Acer nový Chromebox Mini na stánku Google – hala 2, stánek 2N800. Jde o novou generaci řešení pro digitální zobrazovací zařízení, která přináší vysoký výkon, zabezpečení dat, snadné vzdálené ovládání a správu zařízení prostřednictvím systému ChromeOS.

Škála inovací

Trh s digitálními zobrazovacími zařízeními rychle roste a očekává se, že do roku 2030 dosáhne 45,94 miliardy dolarů, a to díky odvětvím, jako je maloobchod, pohostinství, zdravotnictví a vzdělávání, která usilují o pokročilé interaktivní zážitky pro spotřebitele.1

 

Acer Chromebox Mini vstupuje na trh jako škálovatelné a cenově výhodné řešení, které nastavuje nové měřítko pro přehrávače médií pro digitální zobrazovací zařízení. Nové zařízení umožňuje malým a středním podnikům snadno, na dálku a efektivně komunikovat se svými zákazníky a uspokojit rostoucí poptávku po digitálně řízených informačních řešeních. Šikovně zvládá až tři video výstupy současně díky dvěma portům HDMI 1.4b a USB typu C, které zvyšují univerzálnost různých konfigurací zobrazení.

Jeho kompaktní a elegantní design zajišťuje, že jej lze bez problémů integrovat do jakékoli sestavy digitálních zobrazovacích zařízení, aniž by působilo rušivě, zatímco architektura bez ventilátorů přispívá k tichému a spolehlivému provozu, který je zásadní pro nepřetržité a nepřerušované používání. Zařízení je také vybaveno nejnovějšími možnostmi připojení, včetně Wi-Fi 6, BluetoothTM 5.2 a portu Gigabit Ethernet, které poskytují robustní síťový výkon bez kompromisů. Pro přizpůsobení různým konfiguracím se Chromebox Mini dodává s volitelným příslušenstvím, včetně klávesnice a myši Chrome USB a sady pro uchycení VESA, což zaručuje plnou kompatibilitu s jakýmkoli typem LFD displejů a systémů zobrazovacích zařízení.

Bezproblémová integrace a správa

Acer Chromebox Mini je vybaven systémem ChromeOS a je univerzální volbou pro celou řadu aplikací, od vysoce frekventovaných prodejních prostor až po interaktivní vzdělávací prostředí. Systém ChromeOS nabízí rychlé nasazení, automatické aktualizace zabezpečení a dlouhodobou podporu, která zajišťuje stálou spolehlivost a výkon. Konzole Google Admin v cloudu navíc umožňuje rozsáhlé přizpůsobení s více než 500 konfigurovatelnými zásadami pro vzdálenou správu.

Zařízení Chromebox Mini je dále vylepšeno systémem ChromeOS nebo aktualizací Kiosk & Signage Upgrade, která nabízí pokročilé ovládací prvky zabezpečení, zjednodušenou správu a škálovatelné monitorování IT, což z něj dělá ještě atraktivnější volbu pro stále náročnější potřeby digitální reklamy.

Transformace podniků pomocí pokročilých digitálních řešení

Nový Chromebox Mini se přidává k rozsáhlé nabídce řešení digitální reklamy. Splňuje dynamické potřeby trhu, včetně široké řady velkoformátových displejů (LFD). Od LFD displejů s vysokým rozlišením 4K a pohlcujících, rozsáhlých videostěn až po interaktivní tabule a specializovaná řešení pro výlohy – společnost Acer vychází vstříc mnoha obchodním prostředím.

Chromebox Mini je navržen pro bezproblémovou integraci s jakýmkoli typem obrazovky pomocí montážní sady VESA a podporuje závazek společnosti Acer kombinovat nejmodernější technologie s praktickými aplikacemi a poskytovat podnikům komplexní sadu nástrojů pro působivou reklamu, sdílení informací a interakci se zákazníky.

Technické specifikace2

CPU Intel Jasper Lake 6W CP, dvoujádro a čtyřjádro
OS ChromeOS s aktualizací pro podniky
Paměť 4/16GB
Úložiště 32/64/128GB
Rozměry 161,26 x 119,85 x 33,9 mm ​
Grafika Integrovaná grafika Intel UHD
Připojení Gigabit Ethernet

Wi-Fi 6

BluetoothTM 5.2

I/O 3x 4K video výstupy současně

2x HDMI 1.4b

5x USB 3.2 Gen 1

1x USB typu C (podporuje DisplayPort)

1x audio konektor (kombinovaný)

Příslušenství (volitelné) Držák VESA

Klávesnice

Myš

Certifikace EPEAT® Silver

MIL-STD 810H

Dostupnost
Acer Chromebox Mini bude k dispozici na vybraných trzích po celém světě od druhého čtvrtletí roku 2024.

1 Grand View Research – Digital Signage Market Size, Share, & Trend Analysis Report By Type, By Component, By Technology, By Application, By Location, By Content Category, By Size, By Region, And Segment Forecasts, 2023 – 2030

2 Specifikace se mohou lišit v závislosti na modelu.