ESL FACEIT Group, Intel® a Acer rozšiřují strategické partnerství v hlavních soutěžích Counter-Strike a Dota 2

ESL FACEIT Group (EFG) – přední společnost v oblasti esportu a videoherní zábavy – a společnost Intel® dnes oznámily prodloužení a rozšíření svého partnerství se společností Acer. Jako exkluzivní partner výrobce originálního vybavení (OEM) bude herní značka Acer Predator podporovat soutěže EFG Counter-Strike 2 a Dota 2 po celý rok 2024.

Společnosti Intel® a EFG jsou partnery v oblasti esportu již více než 20 let a podporují vášnivou globální komunitu prostřednictvím předních světových esportových akcí, aktivit a příležitostí. Jejich vize sdílí i společnost Acer a společná touha po pokroku, inovacích a poskytování výjimečných zážitků byla katalyzátorem úspěchu a nyní i obnovením jejich partnerství.

Díky tomuto partnerství se společnost Acer Predator stala exkluzivním OEM partnerem pro více soutěží EFG ve hrách Counter-Strike 2 a Dota 2 než kdykoli předtím, včetně:

  • Intel® Extreme Masters (IEM) 2024 v čínském Čcheng-tu, americkém Dallasu a německém Kolíně nad Rýnem a také IEM Fall.
  • ESL Pro League 19. sezóna a 20. sezóna.
  • ESL Challenger ve švédském Jönköpingu, americké Atlantě, polských Katovicích a jedné soutěže, jejíž místo konání bude teprve oznámeno.
  • Online DreamLeague 21., 22. a 23. sezóna.
  • Soutěže ESL One v roce 2024, včetně ESL One Birmingham a ESL One Asia.

Acer a EFG budou na online i offline akcích pokračovat v představování nejnovějších herních technologií s procesory Intel®, včetně notebooků řady Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios Neo a stolních počítačů řady Predator Orion.

Prostřednictvím této aliance bude Acer Predator i nadále integrován do vysílání, bude prezentovat značku v živých přenosech a přímo na akcích a nabídne fanouškům exkluzivní příležitosti, například svůj samostatný stánek, kde si budou moci vyzkoušet novou generaci her.

Další akcí v tomto partnerství je IEM Katowice 2024, která se koná od 8. do11. února.

„Společnost Acer trvale prokazuje své odhodlání pozvednout úroveň esportové scény a přinášet fanouškům po celém světě vynikající zážitky a my jsme nadšeni, že můžeme naše partnerství obnovit a rozšířit o další rok,“ řekl Bastian Veiser, ředitel partnerského managementu EFG. „Toto partnerství již přineslo obrovskou hodnotu produktům EFG a jejich příslušným komunitám a v roce 2024 se se společnostmi Intel a Acer těšíme na další inovace.“

„Stolní počítače a notebooky Predator od Acer jsou i nadále ukázkou neuvěřitelného herního výkonu, který je možný s procesory Intel Core, a my jsme nadšeni, že můžeme pokračovat ve spolupráci s Acer a EFG i v roce 2024,“ řekl Roger Chandler, viceprezident a generální ředitel oddělení počítačů pro nadšence a pracovních stanic společnosti Intel®. „Bez ohledu na to, kdo se v letošních soutěžích umístí na prvním místě – když se spojí výkon procesorů 14. generace Intel Core se systémy Predator od Acer a esportovými akcemi EFG, vyhrávají hráči a tvůrci na celém světě.“

„Spolupráce Acer s Intel a EFG vychází z našeho společného závazku podporovat komunitu esportovců a posunout hraní her na vyšší úroveň,“ řekl Vincent Lin, zástupce viceprezidenta pro globální produktový marketing a plánování společnosti Acer Inc. „Naše nejnovější herní notebooky Predator s procesory 14. generace Intel Core poskytují vysoký výkon a kombinují funkce využívající umělou inteligenci pro zlepšení celkového herního zážitku.“

Pro více informací o nadcházejících soutěžích Counter-Strike 2 se podívejte na webové stránky IEM, ESL Pro League a ESL Challenger a sledujte ESL CS na X, Instagramu a Facebooku.

Pro vice informací o nadcházejících soutěžích Dota 2 se podívejte na webové stránky DreamLeague a ESL One a sledujte ESL Dota 2 na X, Instagramu a Facebooku.