Byznys ERP upravený na míru v Sallerově výstavbě a Moto Ústí nad Labem

logo-jkr-webSpolečnost Sallerova výstavba, zabývající se výstavbou, pronájmem a správou komerčních nemovitostí, se kvůli efektivnější práci s dokumenty a jejich většímu zabezpečení rozhodla rozšířit stávající systém Byznys ERP o modul CSD (Centrum sdílení dokumentů), který umožňuje elektronickou archivaci dokumentů a jejich následné připojení k odpovídajícím záznamům v Byznysu, a to včetně nastavení přístupových práv.

„Díky CSD mohou oprávnění uživatelé všechny dokumenty snadno prohlížet a dále s nimi pracovat bez ohledu na to, zda jsou v sídle firmy, na pobočce či vzdáleně připojeni. Podstatným faktem je, že veškeré dokumenty lze také fulltextově prohledávat podobně, jako při hledání na internetu. Zvedení modulu CSD usnadnilo sdílení obsahu napříč celou organizací, a pomohlo automatizovat nákladné, časově náročné a manuální procesy,“ uvedl k tomu Karel Prchal, konzultant společnosti J.K.R.

Uživatelské úpravy systému Byznys ERP zavedl také prodejce motodílů a motocyklových doplňků, firma Moto Ústí nad Labem.

Základem uživatelské úpravy se staly checkboxy na kartě sortimentu, které se následně synchronizují i do struktur e-shopu iBYZNYS. Bez této uživatelské úpravy bylo pro zaměstnance nezasvěcené do veškerých typů a vývojových verzí motocyklů takřka nemožné vyhledat konkrétní možnost použití dílů pro jednotlivé typy motocyklů, protože množství skladových karet se ve společnosti Moto Ústí nad Labem pohybuje kolem 12 000 a mohou být použitelné i v několika různých typech motocyklů.

Byznys ERP na miru

O společnosti Sallerova výstavba
Společnost Sallerova výstavba byla založena v roce 1991 a je součástí investiční a developerské skupiny Saller, která poskytuje manažerské služby, know-how a znalost firmám hledajícím komerční prostory. Stěžejní činností je vyhledávání vhodných pozemků, na nichž jsou realizovány stavební projekty.

O společnosti Moto Ústí nad Labem
Společnost Moto Ústí nad Labem se specializuje na především na motocyklové doplňky, opravy a renovace motodílů, výrobu nedostatkových motodílů, dále provozuje maloobchodní prodejnu náhradních dílů na motocykly a nabízí tuningové i netuningové doplňky. Její sortiment zahrnuje přes 7 000 motodílů.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.