Kyocera uvádí dvě základní multifunkční tiskárny TASKalfa

logo_janusKyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, představuje dvě monochromatická multifunkční zařízení z řady TASKalfa. Nová TASKalfa 1800 a 2200 přináší vysoký výkon a nové funkcionality vyhledávané zákazníky z oblasti malých firem a pracovních skupin, které vyžadují spolehlivý oběh dokumentů.

Nové modely TASKalfa nahrazují multifunkce TASKalfa 180/220 a nabízí základní funkce včetně kopírování, tisku a barevného skenování ve výchozí konfiguraci. Úsporný provoz je ideální pro malé a střední podniky, které hledají efektivní zařízení s nízkými náklady. Výhodou je i snadná obsluha pomocí nově navrženého ovládacího panelu. Oba modely se vyznačují dlouhou životností válce až 150 tisíc stránek, to znamená snadné zajištění optimální provozuschopnosti při nižší potřebě údržby. Rychlost tisku se pohybuje od 18 do 22 stran/minutu, ve formátu A3 je to 8 /10 str./min. Cena tisku za A4 stránku je u obou modelů 0,14 Kč*

 

Spolehlivost a vysoká produktivita

TASKalfa 1800 a 2200 rozšiřují řadu uživatelsky přívětivých tiskáren Kyocera, které jsou nastaveny pro efektivní oběh dokumentů. Funkce barevné skenování umožňuje uživatelům snadno uložit, organizovat a digitalizovat dokumenty, což je nezbytné v každé malé kanceláři. Funkce „ID Card Copy“ je snadno dostupná prostřednictvím dedikovaného tlačítka na ovládacím panelu. To umožňuje kopírovat obě strany originálu karty na jednu stránku papíru pouhým stisknutím tlačítka. Tím se výrazně zjednodušuje a zefektivňuje kopírování jakýchkoli karet, jako jsou karty pojištění, řidičské průkazy a průkazy totožnosti, což výrazně šetří čas a peníze.

 

Bezpečnost a ochrana dat

Dodržování bezpečnosti a ochrana osobních a utajovaných dat je stále častějším požadavkem, proto jsou oba modely vybaveny funkcí “Print Box”. Ta umožňuje dočasné ukládání důvěrných dokumentů na počítači uživatele, dokud uživatel nestiskne tlačítko Print Box na ovládacím panelu multifunkce TASKalfa 1800/2200 a nevybere to správné číslo Print Boxu. Pouze tak může být dokument vytištěn. Pro vyšší bezpečnost je možné chránit Print Box heslem.

 

„S modely TASKalfa 1800 a 2200 dodává Kyocera spolehlivá a výkonná zařízení určena malým a středním podnikům, které hledají přidanou hodnotu za přijatelnou cenu. Malé firmy potřebují funkcionalitu a snadné použití s minimálními náklady, to je přesně to, co multifunkce TASKalfa přinášejí”, říká Maki Nagao, produktová manažerka společnosti Kyocera Document Solutions Europe

 

TASKalfa 1800/2200 budou dostupné v České republice od druhé poloviny ledna. Výhradním dodavatelem multifunkcí Kyocera na českém trhu je společnost JANUS.

 

* Orientační údaj bez DPH zahrnující všechny náklady na černobílý tisk při 6% krytí.

 

 

 

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

 

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.