Odměna pro nejlepší prodejce tiskáren Kyocera – Japonsko

logo_janusNejlepší čeští prodejci tiskových zařízení a spotřebního materiálu Kyocera navštívili hlavní sídlo společnosti Kyocera Document Solutions v japonské Osace. Kromě seznámení se s nejnovějšími trendy z oblasti tisku měli možnost diskutovat s managementem firmy i prodejní strategie a vyslechnout si celou řadu zajímavých názorů na další vývoj trhu práce s dokumenty. Českou výpravu čekal jako poděkování za jejich úspěchy v uplynulém fiskálním roce i výlet k nejznámějším památkám země vycházejícího slunce.

 

Účastníci byli vybráni na základě svých úspěšných obchodních výsledků u společnosti Janus, která je výhradním distributorem tiskových zařízení Kyocera na českém trhu. „Motivační program, který jsme pro naše partnery vyhlásili v předchozím fiskálním roce, se setkal s opravdu pozitivní reakcí,“ uvedl Radim Vogel, obchodní ředitel dealerského prodeje společnosti Janus.

Během pětidenního programu stihli čeští prodejci za doprovodu zástupců společnosti Kyocera navštívit Osaku a Kjóto, prohlédnout si slavné kláštery v Kiyomizu a Tneryuji, zúčastnit se čajového ceremoniálu a vyzkoušet si rafting na řece Hozugawa. V bohatém programu nechyběla návštěva japonských zahrad i možnosti nákupu nejmodernější japonské techniky.

 

Jsme rádi, že jsme mohli naše nejlepší partnery vzít přímo do hlavního centra strategie, obchodu a vývoje značky Kyocera, jejíž produkty úspěšně prodávají, a seznámit je s vrcholovým managementem a jeho vizemi,“ okomentoval Radim Vogel. „Partneři měli také možnost vidět vše, co je pro Japonsko typické, ochutnat pravé japonské speciality či si vyzkoušet svezení tradiční rikšou. I když máme pro naše prodejce různé motivační akce, tahle byla první takového rozsahu. Protože se osvědčila, plánujeme na ni do budoucna navázat.“

 

 

 

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

 

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

 

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení KYOCERA v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru a je oficiálním distributorem tiskového řešení MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.