Omega Hořovice automatizuje řízení výroby s Byznys ERP

logo-jkr-webKvůli větší efektivitě řízení a sledování výrobních činností se společnost Omega Hořovice, přední výrobce luxusní papírenské konfekce, rozhodla pro zavedení modulu Výroba informačního systému Byznys ERP. Projekt realizovala společnost Fugasoft, implementační partner J.K.R.

V rámci úvodní analýzy výrobních procesů bylo navrženo standardní nasazení modulu Výroba s několika programovými úpravami. Jednalo se o zavedení číselníku operací a s ním spojenou agendu normování výkonů včetně hromadných změn, dále o agendu pro zadávání alternativních ručních operací k operacím strojovým tak, aby bylo možné pracovníky spravedlivě úkolově odměňovat. Na výše uvedené rozšiřující úpravy navazují různé hodnotící výstupy převážně ve formě tiskových sestav.
Pro zefektivnění hromadného zadávání výrobních zakázek do systému byly automatizovány tisky výrobních dokumentací k jednotlivým zakázkám a pro zadávání výrobních hlášení v reálném čase byly zase všechny výrobní haly vybaveny přiměřeným počtem výrobních terminálů.
Po postupném realizování navržených programových úprav byl modul Výroba předán do provozu. V současné době probíhá dolaďování nastavení modulu Výroba (TPV) tak, aby jeho nasazení splnilo očekávání a napomohlo ke zvyšování výkonů pracovníků i kvality výrobků.

O společnosti Omega Hořovice
Společnost Omega Hořovice se zabývá výrobou luxusní papírenské konfekce. V současné době má 120 zaměstnanců a vyrábí převážně pro svého vlastníka, německou firmu Rössler Papier, jednoho z největších producentů luxusních dopisních papírů a obálek, papírových krabic, šanonů alb na fotografie, dárkových tašek a dalších užitkových a dárkových produktů vyrobených z kvalitního papíru. Podrobnější informace na www.omega-horovice.cz.

O společnosti Fugasoft
Společnost Fugasoft specializující se na dodávku a zavádění IT systémů v oblasti sledování a řízení výroby byla založena v roce 1991. Od roku 2001 ve spolupráci se společností J.K.R. vyvíjí a komplexně implementuje, včetně dodávky HW, vysoce spolehlivý typový modul Výroba plně integrovaný systému Byznys ERP. Mimo již tradiční oblast strojírenské a elektrotechnické výroby, realizuje Fugasoft instalace také ve firmách z oblasti stavebnictví, slévárenství či dřevovýroby. Více na www.fugasoft.cz.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.