Ryor pro internetový prodej kosmetiky využívá iByznys

logo-jkr-webRyor, jeden z nejvýznamnějších producentů kosmetických přípravků v ČR, začal pro online prodej kosmetiky využívat internetový obchod iByznys, napojený na podnikový informační systém Byznys ERP.

Jedná se o devadesátý internetový obchod, který využívá platformu iByznys úzce napojenou na podnikové informační systémy Byznys ERP. Řešení nasadili konzultanti společnosti Troell a J.K.R. Hlavním důvodem, který vedl Ryor k rozhodnutí nasadit systém iByznys, byla potřeba zefektivnit činnosti obchodního procesu a zvýšit flexibilitu vůči požadavkům zákazníků.

Značnou výhodou systému iByznys je kompletní provázání s podnikovým informačním systémem Byznys ERP a plné využívání jeho datové základny. Nepřidává se už žádné další prostředí pro nastavování a údržbu dat a veškerá uživatelská nastavení se provádějí přímo v Byznysu.

Přínosem internetového obchodu iByznys je pak především automatizace zápisu do informačního systému, a to jak nově zaregistrovaného zákazníka, tak hlavně všech objednávek pořízených prostřednictvím iByznys, čímž se výrazně snižuje riziko lidské chyby a zároveň to přináší velké zefektivnění práce a úsporu času a nákladů.

Dalším plusem je možnost zpracování objednávek obchodními zástupci, kteří mají prostřednictvím iByznys všechny potřebné informace o produktech a konkrétním zákazníkovi.

Společnost Ryor používá podnikový informační systém Byznys ERP od roku 1996. Hlavním přínosem, který ve stále propracovanějších podobách Ryor využívá, je sjednocení firemní agendy do jednoho systému. To umožňuje zefektivňování mnoha činností firmy. Mezi nejvýznamnější oblasti patří například nákup materiálu, likvidace objednávek, neustálé zlepšování firemní komunikace a v neposlední řadě důležité výstupy pro management na všech úrovních řízení.

O společnosti Ryor
Společnost Ryor je jedním z nejvýznamnějších producentů kosmetických přípravků, a to jak pro profesionální použití v kosmetických salonech, tak pro maloobchodní trh. Její historie sahá až do roku 1991. Pro bližší informace navštivte www.ryor.cz.

O společnosti Troell
Společnost Troell je dodavatelem internetového obchodu a objednávkového systému iByznys, který je plně integrován do podnikový informačních systémů Byznys ERP. Byla založena v roce 1995 v Teplicích, dnes působí v celé České republice a na Slovensku. Více na www.troell.cz.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.