Úspěšný audit systémů BYZNYS ERP

logo-jkr-webSpolečnost J.K.R. úspěšně absolvovala audit systémů BYZNYS ERP pro vedení ekonomických a účetních agend v souladu s platnými předpisy České republiky.

Auditoři společnosti Audit & Consulting prověřili BYZNYS ERP zejména z hlediska souladu se zákonem o účetnictví a platnými Českými účetními standardy. Při ověřování postupovali podle Mezinárodních auditorských standardů (ISA), aplikačních doložek KAČR a zákona o auditorech. Provedené testy podle auditorů potvrdily, že podnikové informační systémy BYZNYS ERP nejsou v rozporu s platnými předpisy, postupy účtování nebo všeobecně uznávanými účetními zásadami. V BYZNYS ERP je zajištěna kontrola souhlasnosti údajů ve finančním účetnictví a jednotlivých modulech, a data jsou proti neoprávněným zásahům chráněna různou úrovní přístupu uživatelů.

Z uvedených důvodů je doporučeno využívat BYZNYS ERP k vedení ekonomických agend a účetnictví v podmínkách České republiky. Audit systému je pravidelně 2x ročně obnovován.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s ERP produkty třídy BYZNYS předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má divize v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

O podnikových informačních systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy třídy BYZNYS, které mimo jiné obsahují moduly CRM, Workflow, Business Intelligence, Projektové řízení, využívá v Česku více než 1 300 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.