Hand-made service inovuje výrobu s Byznys ERP

Společnost Hand-made sevice, poskytující služby v oblasti tisku, kompletace a distribuce reklamních materiálů, přešla na nejnovější verzi podnikového informačního systému Byznys ERP společnosti J.K.R. Současně s tímto krokem inovovala i oblast výroby a ve svých dílnách začala využívat pro sběr dat dotykové terminály. Projekt realizovala společnost Fugasoft, implementační partner J.K.R.

Společnost Hand-made Service začala používat modul Výroba systému Byznys ERP již v roce 2006. Po celou dobu se výkony zaměstnanců pořizovaly manuálně z úkolových lístků do systému. Vzhledem k rozvoji firmy v několika posledních letech se postupně měnily i její požadavky na funkcionalitu systému a ruční pořizování výrobních hlášení se ukázalo jako málo efektivní. Vedení společnosti Hand-made service proto rozhodlo v rámci přechodu na novou verzi systému Byznys ERP také o nasazení moderních dotykových terminálů v halách a o instalaci pracovní stanice pro správu domácích pracovníků s automatickou evidencí jejich výkonů.

„Doplněním modulu Výroba o zadávání výkonů v reálném čase prostřednictvím výrobních terminálů jsme získali přesnější přehled o výkonech pracovníků, o rozpracované výrobě a dokážeme lépe reagovat na situace, které ohrožují splnění termínů dodávek,“ uvedl Ladislav Růžička, jednatel firmy Hand-made service.

O společnosti Hand-made service
Společnost Hand-made service působí již přes 10 let jako nezávislý, výkonný a spolehlivý partner v tisku a reklamní branži. S přibližně 400 zaměstnanci ve třech pobočkách realizuje i ty nejobtížnější zakázky. Od roku 2008 působí ve vlastních prostorách v Nové Bystřici na hranicích s Rakouskem, kde má k dispozici zhruba 5000 m² výrobních a skladovacích prostor. Hand-made service poskytuje své služby tiskárnám, reklamním agenturám a průmyslovým podniků v řadě evropských zemí. Podrobnější informace naleznete na www.hand-made-service.cz.

O společnosti Fugasoft
Společnost Fugasoft specializující se na dodávku a zavádění IT systémů v oblasti sledování a řízení výroby byla založena v roce 1991. Od roku 2001 ve spolupráci se společností J.K.R. vyvíjí a komplexně implementuje, včetně dodávky HW, vysoce spolehlivý typový modul Výroba plně integrovaný do systému Byznys ERP. Mimo již tradiční oblast strojírenské a elektrotechnické výroby, realizuje Fugasoft instalace také ve firmách z oblasti stavebnictví, slévárenství či dřevovýroby. Více na www.fugasoft.cz.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.