Kyocera partnerem Mobile Life Tour 2013

logo_janusKyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, se stala platinovým partnerem Mobile Life Tour 2013. Tato roadshow je určena pro IT manažery a zaměřuje se na problematiku mobilní bezpečnosti a strategie mobilních technologií. Kyocera v rámci této akce představí své portfolio škálovatelných a jednoduše ovladatelných hardwarových a softwarových řešení, která splňují potřeby podniků na bezpečnou práci s dokumenty, ať už jsou zaměstnanci v kanceláři či v terénu.

Mobile Life Tour navštíví od září do října 2013 celkem 26 evropských zemí včetně České republiky a zastaví se i v Jihoafrické republice . Více než 2000 návštěvníků bude mít příležitost diskutovat o výzvách a příležitostech, které rozmach mobilních technologií přináší. Uvidí živé ukázky mobilních řešení a seznámí se s integrovaným řešením skenování a mobilního tisku společnosti Kyocera. Life Tour bude mít zastávku v Praze dne 9. října 2013.

 

Inovativní řešení

Kyocera s pomocí svých technologií pomáhá zákazníkům optimalizovat náklady a zároveň zvyšovat bezpečnost dokumentů. Přináší řešení, která splňují požadavky na moderní kancelář, kde je velký důraz kladen na mobilitu, neboť stále více úkolů je nutné provádět v pohybu, ať už na cestách, či na vlastním zařízení z domova. To vše vyžaduje pružný přístup k datům a k dokumentům, jejich tisku a skenování.

V kanceláři je oběh dokumentů řízen centrálně a zabezpečení sítí pro správu je jednoduché díky autentizaci uživatele pomocí ID karty nebo PIN kódu, který umožňuje uživatelům tisknout a kopírovat ze zabezpečeného serveru pouze v případě, že jsou ověřeni.

 

Na cestách, kde jsou bezpečný tisk, skenování a přístup do sítě zvláště důležité, je bezpečnost zajišťována chráněnými protokoly v určených sítích. S použitím jakéhokoli MFP protokolu podporovaného Kyocerou je skenování do mobilních zařízení mnohem snadnější. Data lze ukládat nebo zaslat jako přílohu e-mailu.

 

„Mobilní tisk je tady a naším úkolem je zajistit ochranu a bezpečnost podnikových dat,“ vysvětluje Oliver Kreth, ředitel marketingu v evropské centrále společnosti Kyocera. “Na Mobile Life Tour ukážeme IT profesionálům, jak může být efektivní mobilní strategie snadno zavedena a jak lze efektivně zajistit bezpečnost a snadný přístup k dokumentům i tisku pro zaměstnance uvnitř firmy i mimo kancelář.“

 

Více informací o Mobile Life Tour najdete na:

http://www.novell.com/events/tours/mobile-life-tour/

 

 

 

 

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

 

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

 

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.